Zastřihovače vousů Panasonic - o důvod víc investovat do toho nejlepšího!

Hana Benešová
19. Říjen 2018

Pánové si občas rádi dopřejí rebelský look bez každodenního holení. Nenechte se však zmást, rebelský rozhodně neznamená neupravený. Ať už zvolíte třídenní strniště nebo dlouho pěstované vousy, v obou případech pomůže zastřihovač vousů Panasonic ER-GB96.

Tento zastřihovač má silný motor, díky němuž si poradí i s hustými, nepoddajnými vousy, které upraví bez nepříjemného tahání. Nová čepel s rozšířenými hroty sestřihne více vousů najednou a lépe zachytí i ty, které jsou blíže k pokožce nebo se neposlušně kroutí.

Pokud si troufáte i na dlouhé vousy, s tímto přístrojem jejich úpravu určitě zvládnete. K dispozici jsou tři nástavce na úpravu délky zastřižení od 0,5 po 30 mm v 58 krocích v intervalu 0,5 mm, takže změna vizáže je otázkou pár minut. Pro přesnou úpravu oblastí jako muška či knír je jako ideální nástavec pro detailní zastřihávání o šířce 5 mm.

Snadné holení a zástřih vousů, ale také jejich tvarování, umožňuje zastřihovač vousů Panasonic ER-GD60. Má novou konstrukci a napevno zabudovanou čepel s úzkými štěrbinami. Díky tomu nedochází ke kontaktu pokožky s čepelí, takže se eliminuje nežádoucí podráždění. Strojek je vhodný i pro vyznavače módních upravených vousů.

Jeho konstrukce a omyvatelné čepele s délkou 35 mm, jež jsou vyrobeny pomocí špičkové japonské technologie, umožňují ostrý přechod mezi dokonale oholenou pletí a vousy. K dispozici je nástavec v podobě hřebene s nastavitelnou délkou zástřihu v rozmezí 0,5 - 10 mm a speciální nástavec dlouhý 10 mm umožňující precizní práci v citlivých místech.