Zažijte harmonii pohybů s Natuzzi Italia!

Redakce
05. Březen 2018
Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné. Takové jsou sedací soupravy Natuzzi Italia. Jsou vyráběny pro lidi, kteří vyžadují zajímavý design v propojení s tím největším komfortem. Natuzzi vyrábí jedinečné pohovky s polohovacím mechanismem, které zkrátka musíte mít, pokud i Vy se řadíte mezi milovníky inovací, komfortu a originálního designu.

Sedací soupravy Natuzzi Italia se mohou pochlubit polohovacími mechanismy jak mechanickými, tak elektrickými. Díky těmto mechanismům se tak velmi jednoduše dostanete ze sedu do pololehu. Během několika sekund máte maximální pohodlí, kterého byste na běžných sedacích soupravách bez těchto mechanismů nedosáhli.

Velmi pohodlné jsou sedací soupravy s mechanismy elektrickými. Jsou dodávány, mimo jiné, ve variantě zvané “soft touch”, kdy stačí jen lehce rukou přejet bok pohovky, ve které je důmyslně zabudovaný senzor, díky němuž se jednoduše nastartuje změna polohy sedáku.

Kromě toho, že jsou polohovatelné opěry zad velmi příjemnou záležitostí, přejí i vašemu zdraví. Možnost individuálního nastavení výšky opěry zad je důležitá pro zdravý posed, protože při větším záklonu při sezení by měla být záda co nejvíce podepřena. V Natuzzi Italia neustále pracují na inovacích svých produktů. Vymoženost v podobě možnosti nastavení individuálního sklonu opěr pohovek je toho důkazem.

U moderních pohovek, kde hrají roli zejména čisté linie, je nutné vybrat i vhodný typ čalounění. K top materiálům, které svým stářím získávají punc originality, patří zcela jistě kůže. V Natuzzi Italia jí nabízí tolik druhů, že nebudete vědět, po které „sáhnout“.

Neváhejte a objevte kolekci pohovek Natuzzi Italia s polohovacím mechanismem. Díky nim si budete harmonii pohybů vyloženě užívat!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor