Zažijte to pravé VALENTÝNSKÉ HÝČKÁNÍ V HOTELU EMBLEM

22. Leden 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16205

Nevíte, kde oslavit svátek všech zamilovaných, aby tento den nebyl všední? Není nic lepšího, než prožít se svou drahou polovičkou dokonalou noc ve stylovém prostředí, se sklenkou dobrého šampaňského a v doprovodu exkluzivních wellness procedur, které uvolní vaše tělo a naladí smysly na romantickou vlnu.

Místem, kde toto všechno prožijete, je hotel Emblem. Hotel, nacházející se v historickém centru našeho hlavního města, si na oslavu svatého Valentýna připravil speciální program, díky kterému se pro vás tento jedinečný den stane zcela nezapomenutelným. Romantiku ve dvou prožijete jak v luxusním dvoulůžkovém pokoji, tak ve zdejších lázních M Spa. Užijete si v nich neodolatelný pocit tepla a ty nejlepší ingredience, jako je bambucké máslo nebo bavlníkový olej, které z vaší pokožky vykouzlí hebký samet!

Na začátek odstartuje valentýnské hýčkání v M Spa sladká cukrová exfoliace pomocí tělového peelingu Pure Altitude Crystal de Neige. Po ní bude následovat uvolňující masáž celého těla Pure Altitude Candle, která vás připraví na noc plnou vášně. Uvolňující proceduru zakončíte sklenkou lahodného Prosecca, a pokud si pobyt včas zarezervujete, zažijete také koupel ve vyhřívané vířivce na střešní terase, kde tu nejromantičtější atmosféru dotvoří nádherný výhled na večerní Prahu.

Galerie