Zažijte zábavnou koupel s želé mýdly Lush

Redakce LUXUS.cz
20. Červenec 2016
Firma Lush vyrábí své produkty v prostorách, které spíše než výrobny připomínají kuchyně. Výrobny Lush najdete v britském Poole a chorvatském Záhřebu, odkud pocházejí i produkty prodávané u nás. Svoji kosmetiku vyrábí s osobním dotekem a používá výhradně místní zdroje. Továrny Lush jsou místa naplněná dobrou náladou, výrobci produktů jsou hrdí na svou práci a rádi se pod ni podepíšou formou samolepek se svými obličeji a jmény, které lepí na produkty – umělecká díla jimi vytvořená.

Nabídka Lush je široká. Zahrnuje koupelnové pěny, oleje, tělové kondicionéry, krájená mýdla, deodoranty a spoustu dalších výrobků. Ty nejenže překrásně voní, ale také zajímavě vypadají. Doslova hitem od Lush se staly srandovní třaslavé želatinky z gelu z mořské řasy pro veselé sprchové hrátky a také na mytí celého těla i vlasů. Zchlaďte je či zmrazte pro osvěžující „sauna efekt“, použijte je v koupelnové teplotě, celý kus, nebo kousek uždíbněte a vložte do mycí žínky – jak se vám jen zachce. Nejlepší na nich je (samozřejmě kromě toho, jak jsou kluzké, třaslavé a voňavé) právě jejich variabilita. Želé Lush mohou být také skvělým dárkem pro Vaše děti, aby jejich návrat do školy mohl být po prázdninách o špetku zábavnější.

Můžete si vybrat z mýdel Refresher nebo Whoosh. Refresher je řízná povzbuzující dobrota z čerstvých biocitronů, díky níž budete skvěle osvěženi a umyti od hlavy až k patě. Mýdlo Whoosh je výborným startovacím želé, které Vás patřičně nakopne. Toto mýdlo je z ultra osvěžující kombinace citrusových silic (plus citronová, limetková a grapefruitová šťáva) s oživujícím rozmarýnem a vyrovnávající pelargonií.

Lush nabízí také rozsáhlou dekorativní kosmetiku, která potěší nejen svými úžasnými barvami, zejména v sekci tekuté rtěnky, a kvalitou, ale také faktem, že není - jako vše od Lush - testována na zvířatech. Tato krása, a navíc ohleduplná, Vás jistě potěší!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor