Vítejte na akci

Zážitek - Alchymie chutí s elitním šéfkuchařem Mirkem Gruzsem

Mirek Gruzs
Začátek akce:
22. 09. 2018 14:00
Konec akce:
22. 09. 2018 17:00
Místo:
MG restaurace Bezděčín 136, 29301 Mladá Boleslav
Přejít na Web & koupit vstupenky
www.facebook.com/events/2067698996845740

Přijeďte na speciální zážitkové odpoledne Elegantního Česka a MG restaurace. Kapacita je 10 MÍST

Chcete se naučit tajemství kombinatoriky ingrediencí, se kterými pracují špičkoví šéfkuchaři? Miroslav Grusz vařil s Andreou Accordim, když restaurace Allegro ve Four Seasons získala první michelinskou hvězdu u nás. Působil také v Aromi či Augustinu. Teď má svou vlastní restauraci MG na letišti v Mladé Boleslavi a některé ze svých vychytávek naučí i vás.

Zavřete oči a při rozcvičce si zahrajeme chuťovou hru, jejíž vítěz získá láhev lahodného vína.

Zkoumat budeme nejdříve velmi důkladně jednotlivé chuti a suroviny s nimi spojené. Naučíte se rozumět tomu, co, jak a proč ne/funguje.

V další části pak Mirek připraví různé kombinace chutí, které budete komentovat a učit se na nich, co se k čemu hodí. Nechá vás také u toho nakouknout do svého teritoria - kuchyně. Zjistíte tak, jak postupují elitní šéfkuchaři, kteří připravují pokrmy pro ty nejnáročnější hosty.

Co by vás nenapadlo - během odpoledne pochopíte různé souvislosti, které vykouzlí nečekaný výsledek. A také se budete moct ptát, co byste mohli vylepšít na svých obvyklých postupech. Odnesete si tak i praktickou inspiraci, jak doma vařit lépe a chutněji. A jak třeba někdy překvapit rodinu či návětěvu, která za vámi dorazí.

A hlavně: čeká vás i DEGUSTAČNÍ MENU připravené přímo od Mirka.

CENA VOUCHERU (VHODNÉ I JAKO DÁREK):
pro jednoho 2 900 Kč
pro pár 5 200 Kč

OBJEDNÁVKY: elegantnicesko@gmail.com

Fotogalérie: