NEWS & ARTICLES

ŽEHLENÍ TŘIKRÁT JINAK s Tefalem

ARTICLE BY

Podle průzkumů se prý žehlení věnujeme v průměru hodinu týdně. Ale každá hospodyňka ví, že praxe je trochu jiná a těch hodin u žehlicího prkna stráví o mnoho víc. Ovšem nemusí to být jen únavná povinnost. I žehlení si lze užít - s vychytávkami značky Tefal.

Prvním pomocníkem na slovo vzatým je ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam. Napařovač účinně a rychle odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládne oblečení díky páře dezinfikovat. Skvělé je, že nepotřebujete žehlicí prkno, takže šetříte místo a čas s jeho rozkládáním.

Další napařovač oděvů - Instant Control - má unikátní patentovaný systém Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděvy také žehlit. Oceníte jej třeba před odchodem do práce či do společnosti, když budete potřebovat uhladit náročné kousky oblečení nebo když v kanceláři zjistíte, že Vaše halenka je před důležitou schůzkou neskutečně zmačkaná.

Pro zvládnutí každotýdenní kupy prádla značka Tefal doporučuje vysokotlaký parní generátor ProExpress, jenž si s oblečením poradí spolehlivě a o polovinu času rychleji. Můžete jej totiž žehlit jen z jedné strany, případně ve vrstvách. Díky páře, která prádlu dodá 100 % čistotu, se prádlo jednak perfektně vyžehlí, jednak dezinfikuje. U vysokotlakého parního generátoru můžete navíc využívat výkonnou vertikální páru. Maximální ochranu spotřebiče před vodním kamenem zajistí patentovaný systém odvápnění AntiCalc Collector.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Groupe Seb
731 010 111
groupeseb_czechrepublic@mailgb.custhelp.com
Campus - 112, Chemin du Moulin Carron, ECULLY

Firemní články

Rowenta proti ranním vrabčím hnízdům

27.10.2017

Německá značka Rowenta již od roku 1909 přitahuje ty nejnáročnější zákazníky svými vysoce kvalitními produkty, které jsou zárukou dokonalých výsledků. Sortiment výrobků, které nabízí, je široký. Snoubí se v nich bezkonkurenční technologický výkon, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti.

Tefal Instant Control: snadné a výkonné napařování pro vyrovnání záhybů

22.12.2017

Naše redakce měla možnost vyzkoušet napařovač oděvů Tefal Instant Control IS8380.Výrobce slibuje, že tento napařovač rychle a účinně vyhlazuje záhyby a odstraňuje pachy, což můžeme potvrdit. Má patentovaný systém vertikální opory Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit.

KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo

18.1.2018

Do řady kávovarů KRUPS Evidence se musíte zamilovat. Sám výrobce ji označuje za vlajkovou loď svých luxusních spotřebičů. Tyto kávovary získávají z kávových zrn to nejlepší a maximální rychlostí přenáší jejich chuť, vůni i každou nuanci aroma speciálních odrůd do vašeho šálku.

ŽEHLENÍ TŘIKRÁT JINAK s Tefalem

11.4.2018

Podle průzkumů se prý žehlení věnujeme v průměru hodinu týdně. Ale každá hospodyňka ví, že praxe je trochu jiná a těch hodin u žehlicího prkna stráví o mnoho víc. Ovšem nemusí to být jen únavná povinnost. I žehlení si lze užít - s vychytávkami značky Tefal.

Dokonalé vlasy Vám vykouzlí produkty Rowenta Premium Care

9.3.2018

Produkty Rowenta Premium Care jsou unikátní v tom, že mají povrch napuštěný keratinem a arganovým olejem. Díky nim budou vaše vlasy rozzářené a nezkrepacené.