ZLATÁ OPĚT NA VÝSLUNÍ SE SAMSUNG GALAXY

Eva Bicanová
11. Květen 2015
Kvůli stále se zvyšující poptávce po zlatých smartphonech Galaxy S6 a S6 edge, zvyšuje Samsung svou výrobu. Dle jejich průzkumů ho chce každý čvrtý Evropan. Díky narůstající oblibě smartphonů Samsung v barvě zlaté platiny, jsou jejich zásoby na evropských trzích buď již vyprodány, nebo brzy vyprodány budou. Situace ukazuje, že se preference barev v Evropě mění.

Donna Dawson, psycholožka specializující se na oblast osobnosti a chování vysvětluje, proč zlato zaznamenává tak výrazný comeback: „Zlatá barva reprezentuje bohatství, hojnost, vysoké ideály, optimismus a moudrost.“ Poslední nárůst obliby zaznamenalo zlato a zlatá barva v 80. letech minulého století, v době zlatých kruhových náušnic, řetězů a ramenních vycpávek. Nyní opět přichází do módy.

Nejnovější smartphony společnosti Samsung, Galaxy S6 a S6 edge, se prodávají v pěti různých barvách. Co o nás říká barva smartphonu, kterou si zvolíme? Dle Psycholožky Donny Dawson toto: • Zlatá platina – lidé usilující o prosperitu a finanční úspěch • Zelený smaragd – lidé harmoničtí, loajální, pracovití, čestní, shovívaví • Modrý topaz - lidé sebevědomí, puntičkářští, vybíraví, citliví, nároční a intuitivní • Bílá perla - lidé s tendencí k extrovertnosti, představují moudrost, poctivost a čistotu, ale také neomalenost, otevřenou povahu a přehnanou důvěru • Černý safír – lidé se snahou být uznávaní za svůj individualismus, nezávislost a schopnost zůstat mimo dav A jako barvu jste si vybrali vy?

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor