NEWS & ARTICLES

Značka HUGO BOSS představuje novou kolekci BOSS podzim/zima 2017

ARTICLE BY

Ústředním mottem nové dámské a pánské kolekce BOSS luxusní značky HUGO BOSS je „Global Traveler“ neboli „Světový cestovatel“. Do Prahy ji exkluzivně přiváží česká módní firma MY FASHION. Kolekce je odrazem nejen posledních celosvětových módních trendů, ale také faktu, že se stále více stírají hranice mezi prací a volným časem, a to samozřejmě platí i pro oblast módy. Základní filozofií kolekce je být s minimem oděvů a doplňků dobře oblečen v každé situaci, i na cestách – být tedy moderním cestovatelem.

Jednotlivé kusy oblečení jsou snadno a skvěle kombinovatelné. Nabízejí jak business, tak volnočasovou linii. Barevně vládnou v nové kolekci u mužů odstíny šedé, olivově zelené, ale také valéry hnědé, červené a růžové. Nechybí však ani neutrální bílá barva, která kontrastně doplňuje aktuální moderní podzimní barvy. Naopak u žen dominují klasické barvy jako černá, bílá nebo červená, ovšem i vanilková či odstíny modré a fialové.

Pánská kolekce BOSS Menswear podzim/zima 2017 převádí všechny benefity volnočasového oblečení, jako jsou funkčnost a pohodlí, také do business módy. Jednou z novinek je strečová podšívka v oblecích, která spolu s použitým vrchním kvalitním italským strečovým materiálem obleku nabízí svému nositeli neopakovatelnou volnost pohybu. Módní směr určují nadále tzv. bomber bundy, krátké bundy s ergonomicky tvarovanými liniemi, ale také kabáty různých materiálů i délek. Aktuální jsou rovněž sportovní parky nebo bundy z lehkých prošívaných materiálů. Nechybí nepřehlédnutelné stylové sportovní detaily jako zipy, zajímavě řešené kapsy nebo kapuce.

Dámská kolekce BOSS Womenswear podzim/zima 2017 je inspirovaná moderní cestovatelkou. Oblečení na den, pro volný čas a občasné nošení kombinuje tak, aby z něj vytvářela elegantní ležérní look pro každou příležitost. Stejně jako v pánské i v dámské kolekci je znát dotek sportovního stylu, jemuž vévodí jednoduché linie, a samozřejmě neschází ani propracované detaily a dokonalé krejčovské zpracování. V kolekci se objevují odvážné grafické motivy a geometrické tvary.

„Móda v pojetí značky HUGO BOSS je sice vysoce nadčasová, ale každá nová kolekce vždy obsahuje zajímavé detaily a drobnosti, které ji na první pohled odlišují. Pokaždé nabízí také perfektní střihy a dokonalé krejčovské zpracování. Zkrátka vše, co přispívá k tomu, aby se každý kousek oblečení se značkou HUGO BOSS pohodlně nosil, dobře vypadal a byl univerzálně využitelný,“ uvedla Jana Šímová, Managing Director společnosti My Fashion s.r.o.

Kolekci BOSS Menswear i BOSS Womenswear lze zakoupit v některém z pražských butiků firmy MY FASHION – HUGO BOSS NA PŘÍKOPĚ 6 nebo na Letišti Václava Havla.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*My Fashion
+420 224 267 272
info@myfashion.cz
Na Příkopě 6, Praha

Firemní články

Značka HUGO BOSS představuje novou kolekci BOSS podzim/zima 2017

11.9.2017

Ústředním mottem nové dámské a pánské kolekce BOSS luxusní značky HUGO BOSS je „Global Traveler“ neboli „Světový cestovatel“. Do Prahy ji exkluzivně přiváží česká módní firma MY FASHION.