ZNOVUZROZENÍ SYMBOLU BULGARI V KOLEKCI SERPENTI INCANTATI

Redakce
21. Červenec 2016
Čtenost článku je: 18038 [?]

Stočený kolem dějin lidstva, svůdný had sahá až do starověké řecké a římské mytologie. Motiv představující moudrost, vitalitu a svádění a zároveň okouzlující tvorbu od Bulgari.

Nová kolekce Serpenti oslavuje ženy a jejich vzhled, který je unikátní a nezaměnitelný jako vzácný drahokam. Barva, tvar a hloubka jejich očí jsou nejvýraznějšími a nejsvůdnějšími rysy ženskosti. Přitahují a hypnotizují tak, jako svítící oči hada. Stejnými atributy se chlubí tato nová kolekce.

Nová kolekce Serpenti Incantati pozměňuje po mnoho let úspěšné téma Bulgari. Incantati znamená v italštině okouzlující a snad příhodnější název pro svoji novou kolekci nemohla tato světoznámá luxusní značka vymyslet. Symbol hada, pro Bulgari tak typický, je tu zpracován do těch nejdražších kousků.

Vůbec poprvé se had vine kolem hodinek ciferníku. Každá část jeho hlavy a těla byla zcela přehodnocena a přeměněna v modernější design. Dokonce i drahocenné ciferníky jsou úplně nově pojaté. Kromě jiného Bulgari letos přidává dvě nové kolekce Serpenti hodinek. Mají dvojí zavinovací náramek, hlava hada je osazena diamanty a oči tvoří smaragdy nebo rubíny. Tyto hodinky jsou silně lakovány do černého provedení, druhé v nabídce jsou zelené.

Kromě hodinek naleznete v kolekci také nádherné šperky. Náušnice, náhrdelníky, přívěsky, prsteny, vše se symbolem hada nebo hadí kůže. Pro dokonalý outfit si můžete koupit také sluneční brýle Serpenti Incantati nebo krásné kabelky z telecí kůže, které na první pohled zaujmou, a to nejen svými barvami!

Galerie