Žofín bude 21. února hostit třetí ročník dobročinného plesu yourchance

Redakce Luxus.cz
20. Leden 2017
21. února od 19 hodin se bude v pražském Žofíně konat již třetí dobročinný ples yourchance o.p.s. Záštitu nad ním převzal starosta městské části Praha 1, Oldřich Lomecký. Výtěžek z plesu bude věnován ve prospěch projektů Začni správně a Finanční gramotnost do škol.

Smyslem fungování yourchance o.p.s. je prosazování potřebných změn v oblasti výuky finanční gramotnosti, principů podnikání a rozvoje podnikavosti žáků základních a středních škol a v oblasti integrace mladých dospělých opouštějících instituce náhradní rodinné výchovy.

A jaký Vás bude čekat program? Večerem Vás bude provázet herec a moderátor Jan Čenský, písně ze svého nového CD zazpívá Markéta Mátlová a k tanci bude hrát Orchestr Petra Kroutila. Již tradičně vystoupí patroni a účastníci projektu Začni správně, který pomáhá mladým lidem z dětského domova nebo pěstounské péče, aby se po odchodu postavili na vlastní nohy a byli schopni žít samostatný plnohodnotný život.

Druhý projekt, Finanční gramotnost, metodicky podporuje a zatraktivňuje výuku finanční gramotnosti na ZŠ a SŠ. Díky tomuto projektu jsou mimo jiné vytvářeny zajímavé pomůcky podporující interaktivní přístup k výuce. Zároveň se projekt podílí na prevenci předlužení rodin v České republice.

V průběhu plesu se můžete zapojit do tiché dražby dárkových předmětů. A pokud si koupíte minimálně 10 vstupenek, je možné označit Váš stůl Vaším logem nebo jiným rezervačním štítkem. Zajděte se pobavit a podpořte dobrou věc!