ZTĚLESNĚNÍ ITALSKÉ ŽENSKOSTI V KOLEKCI ŠPERKŮ BVLGARI DIVA

Redakce
24. Říjen 2014
Čtenost článku je: 18163 [?]

Po vůbec prvním uvedení kolekce BVLGARI DIVA v roce 2013 letos šperkařská společnost navazuje na původní inspiraci. Kolekce vznikla okouzlením přitažlivostí, charisma a nadčasovou krásou divy.Nyní představuje do této smyslné kolekce nové modely.

Letošním charakteristickým rysem celé kolekce je vějířovitý tvar a inspirací byla architektonická mozaika antického Říma. Žena BVLGARI byla vždy inspirací od majestátné Kleopatry až po Elizabeth Taylor. BVLGARI DIVA ztělesňuje to nejlepší z italské ženskosti. V nových špercích DIVA zachytil dům BVLGARI eleganci a krásu. Jako mistr drahých kamenů zkombinoval diamanty s drahými kameny, jako je onyx a perleť.

Záře, která dělá ženu divou, je jako záře, která se třpytí v kolekci DIVA - jako vtělené charisma. Ani Hollywood doposud nezažil podobný lesk. Tento okamžik z červených koberců odráží záři nejkrásnějších ikon světa. Tento okamžik je zachycen v záblesku fotoaparátu nebo v třpytu diamantů, jako fascinující vlastnost BVLGARI DIVY, kterou je tak těžké popsat, ale přesto je okamžitě rozpoznatelná. Kamera klikne, rty jsou našpulené nastavení správného úhlu do kamery a BVLGARI DIVA sálá smyslností.

Již více než 10  let je značka BVLGARI neoddělitelnou od nejvybranějších celebrit a slaví mnohá výročí svých vlastních div. Jejich kreace hrály ve více než 40 filmech, procházely se po červených kobercích na Academy Awards, Golden Globes a festivalech od Cannes až do Benátek, úžasné krásky jsou přitahovány okouzlujícími výtvory.

www.bvlgari.com

Galerie