NEWS & ARTICLES

Zvon Design Suites – luxusní základna pro poznávání Jižních Čech

ARTICLE BY
Apartmány Zvon nabízí luxusní ubytování v centru Českých Budějovicích

České Budějovice jsou nejen největším městem Jihočeského kraje, jsou také ideálním výchozím bodem pro jeho objevování. Světoznámé památky zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO, Český Krumlov a malebná vesnička Holašovice, romantické Třeboňsko, které do stejného seznamu pravděpodobně brzy zamíří také, nebo třeba České Budějovice samotné za návštěvu rozhodně stojí. Máte-li cesty po Jižních Čechách naplánovány i vy, luxusní apartmány Zvon Design Suites pro vás představují ideální možnost ubytování v samém srdci Českých Budějovic odkud budete moci podnikat cesty za jednotlivými pamětihodnostmi. Jaké je tedy ubytování ve zmíněných apartmánech konkrétně?

Pobyt v Zvon Design Suites udělá z vaší návštěvy Českých Budějovic opravdový zážitek

Již od roku 2013 mají návštěvníci Českých Budějovic možnost ubytovat se přímo na Náměstí Přemysla Otakara II v centru města v luxusních apartmínech Zvon Design Suites. Ze všech apartmánů je také na historické náměstí dokonalý výhled. Apartmány o výměrách 25 až 45 m2 jsou zařízeny ve stylu Art Deco. Jejich výbavu tvoří originální autorský nábytek, dubové parkety i špičkové textilie a další materiály. Samozřejmostí je klimatizace, kvalitní TV či exkluzivně zařízená koupelna nebo bohatě naplněný minibar.

Špičkově vybavená koupelna je samozřejmostí

Hotel je schopen poskytnout i prostory pro konference nebo firemní jednání, jednací sál je vybaven veškerým příslušenství a je dobře ozvučen. Nejen ubytovaní hosté potom jistě ocení možnost návštěvy jedné ze dvou špičkových hotelových restaurací. V restauraci Gourmet Symphony budou moci obdivovat unikátní vyřezávaný strop ze 17. století a vychutnávat si lokální jídla pro jejichž přípravu je používáno jehněčí, telecí či hovězí maso pocházející z nedaleké biofarmy patřící k hotelu. Místní vinotéka je potom specializována na moravská a rakouská vína. Druhou možností je návštěva Restaurace Zvon, jejíž historický interiér skvěle doplňuje pokrmy z tradiční české a vídeňské kuchyně. I zde je dbáno na původ surovin a restaurace se hlásí k ekologickému a šetrnému zemědělství.

Nejen ubytovaní hosté mohou navštívit některou ze dvou špičkových hotelových restaurací

Požadujete-li v Českých Budějovicích ubytování na vyšší úrovni, Zvon Design Suites budou vaší volbou.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Zvon Design Suites
+420 381 601 601
ghz@hotel-zvon.cz
GRANDHOTEL ZVON s.r.o. Nám. Přemysla Otakara II. 90/28 370 01 České Budějovice

Firemní články

Apartmány Zvon nabízí luxusní ubytování v centru Českých Budějovicích

Zvon Design Suites – luxusní základna pro poznávání Jižních Čech

3.5.2018

České Budějovice jsou nejen největším městem Jihočeského kraje, jsou také ideálním výchozím bodem pro jeho objevování.