Aston Martin Residences: Redefinování panoramatu Miami

21. Květen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24102

Mark Reichman, viceprezident a hlavní kreativní ředitel Aston Martin, a Germán Coto, CEO společnosti G&G Business Developments, představili nový 66patrový luxusní mrakodrap Aston Martin Residences na nábřeží v Miami. Tento ambiciózní projekt, který začal v roce 2012, propojuje inovativní design a prvotřídní materiály s esencí značky Aston Martin, čímž přináší do života jejich fanoušků nejen automobily, ale i celý životní styl.

Budova navržená architektem Rodolfem Mianim se tyčí na prominentním místě u řeky Miami a nabízí exkluzivní výhledy na záliv a město. Kromě luxusních bytů se zde nachází vybavení jako infinity bazén na 55. patře, privátní kino, umělecká galerie, golfový simulátor, a dokonce heliport pro náročné klienty.

Každý detail v těchto rezidencích odráží luxusní standardy Aston Martin. Od interiérů zdobených kůží a karbonovými vlákny až po precizní designové prvky, vše bylo pečlivě vybráno, aby nabídlo nejvyšší úroveň pohodlí a stylu. Germán Coto zdůrazňuje, že cílem bylo vytvořit ne jen budovu, ale ikonický mezník, který změní tvář Miami.

Projekt Aston Martin Residences vzbudil obrovský zájem, o čemž svědčí fakt, že 99 % bytů bylo prodáno ještě před dokončením stavby. Tento úspěch ukazuje, že poptávka po exkluzivních a inovativních nemovitostech je stále vysoká. Aston Martin tak nejen rozšiřuje své portfolio, ale také potvrzuje svůj vliv v oblasti luxusního bydlení.

Tento projekt je důkazem spojení automobilového a architektonického umění, kde se vysoká estetika setkává s funkcionalitou. Aston Martin Residences je příkladem toho, jak může ikonická značka úspěšně vstoupit do světa nemovitostí a redefinovat luxusní bydlení pro budoucnost.

Galerie