KNIHY

Přichází záhadná Valerie! Holky ji budou obdivovat, klukům nedá spát…

28.2.2017

Nejpůjčovanější autorka dětské literatury v českých knihovnách přichází s novou knižní sérií. Čaruje v ní záhadná školnice – postava, která se dosud v knihách pro děti neobjevila. O atraktivní výtvarnou stránku se postarala ilustrátorka a módní designérka Zuzana Osako. Zimní novinka Zuzany Pospíšilové vyšla na konci ledna.

V knize Superimunita se dozvíte, jak se stát odolnými vůči nemocem

2.2.2017

Zajímáte-li se o své zdraví, jistě se Vám bude líbit kniha od lékaře Joela Fuhrmana s názvem Superimunita. Podnázev této knihy z roku 2013 je Žádné očkování, žádné léky, žádné absence v práci a vaše tělo bude nedobytná pevnost. Vydalo ji nakladatelství Práh a získala si u nás velkou oblibu.

Vychází kniha Romana Šmuclera Nevěřte ani mně

1.2.2017

Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází nová kniha Romana Šmuclera Nevěřte ani mně, která má podtitul Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. Kniha je seriózním a obsáhlým průvodcem také všemi riziky fascinujícího světa estetické medicíny.

Podstata zla, temný thriller z prostředí Dolomit

26.1.2017

Letošního roku vyšel tento 327 stránkový thriller u nakladatelství Práh. Jedná se o největší debut od dob Milénia Stiega Larssona. Pojednává o Jeremiáši Salingerovi, mladém newyorském televizním autorovi, který se společně se svou ženou Annelise přestěhuje do Siebenhochu, malé obce v Jižním Tyrolsku, kde vyrůstala.

Správné otázky z nás udělají vědomé kapitány vlastního života

9.1.2017

Letošního roku vyšla kniha již nežijící autorky Debbie Ford, která byla mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti osobní transformace. Kniha vznikla na základě jejích inovačních a jedinečných vzdělávacích programů trénováním a vedením lidí tak, aby dosáhli svých cílů, překonali svá omezení a aby je volby, které udělají, vedly dopředu.

Subscribe to RSS - Knihy