CHARITA

Premiéra filmu Igora Chauna Dospělým ze dne na den

4.5.2018

Teprve před pár dny, dne 25. dubna 2018, měl premiéru nový film režiséra Igora Chauna s názvem Dospělým ze dne na den. Jde o dokumentární film, jehož premiéra se konala na neobvyklém místě – na pražském Hlavním nádraží. A má to svůj důvod. Tvůrci filmu chtějí upozornit na to, jak náročný je start do nového života mladých lidí z dětských domovů.

Nadační fond Harmonie využívá hudbu jako prostředek sociální změny

14.3.2018

Nadační fond Harmonie přivádí do ČR celosvětově uznávaný progresivní pedagogicko-metodický sociálně-hudební projekt El Sistema. Projekt je založen na víře, že je možné pozitivně měnit životy dětí hudbou. Projekt dává dětem šanci naučit se hrát na hudební nástroj od samého počátku, a to jako člen orchestru.

tým Yourchance

Na Žofíně se konal již 4. Dobročinný ples yourchance

5.3.2018

20.2.2018 se v malém sále na Žofíně konal 4. dobročinný ples yourchance. Záštitu nad večerem převzal starosta Prahy 1, Ing. Oldřich Lomecký. Hostitelkami plesu byly už tradičně zakladatelky společnosti Jana Merunková a Gabriela Křivánková.

qg2jSaBayYY

BMW INVELT ZAHÁJIL SPOLUPRÁCI S DIALOG JESSENIUS

19.1.2018

Společnost BMW Invelt, jeden z prvních partnerů BMW v České republice, je co do velikosti a kvality služeb evropskou špičkou mezi showroomy BMW. Čeští majitelé dbají na komplexní a osobní přístup včetně udržování dobrých vztahů s klienty. Každým rokem pro ně pořádají tzv. Family Day, který si užívají malí i velcí milovníci značky BMW.

ACORUS obdrží výtěžek z dobročinného vánočního trhu IWAP

7.12.2017

Centrum ACORUS, které pomáhá obětem domácího násilí, se letos stává příjemcem výtěžku charitativního vánočního trhu. Trh již poosmé pořádá IWAP - Mezinárodní asociace žen v Praze, jejímž hlavním posláním je sdružovat ženy z různých zemí, seznamovat je s českou kulturou a získávat finanční prostředky pro vybrané charity v České republice.

Charitativní bazar se blíží, podpoří rekonvalescenci handicapovaných

3.11.2017

Nadační fond Be Charity (dříve nesl název Bazaar Charity) pořádá již tradiční charitativní bazar, který se bude konat v pondělí 13. listopadu 2017 od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden. Na své nové majitele na něm budou čekat luxusní boty, originální kabelky a další oblečení a doplňky od známých českých i zahraničních návrhářů.

Subscribe to RSS - Charita