KRUPS a Nadační fond Veroniky Kašákové: Kalendář pro lepší budoucnost dětí

26. Říjen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24530

Pokud si něco opravdu ze srdce přejete, můžete to díky spolupráci se správnými lidmi dokázat. Včera nás o této staré pravdě přesvědčila spolupráce Nadačního fondu Veroniky Kašákové a značky KRUPS. Po vzoru úžasné Veroniky Sovadiny Kašákové, která se dokázala se svým osudem poprat a dnes je pečující maminkou, úspěšnou podnikatelkou a osobou, jež podává pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují, se značka KRUPS rozhodla svému projektu dát charitativní přesah – a konečně můžete vidět výsledek. 

„Dát spolupráci hlubší přesah, idea, která mě přivedla k nápadu vytvoření kalendáře pro rok 2023! A tak na podzim roku 2021 započala realizace kalendáře pro Nadační fond Veroniky Kašákové. Vymyslet obsahově silný celoroční koncept, zapojit do něj zajímavé osobnosti a komunikovat to široké veřejnosti se zdálo možná původně jako velká pohádka, ale díky píli a motivovanému přístupu všech zúčastněných se představa stala skutečností a kalendář právě držíte v ruce,“ upřesňuje Kateřina Holíková, produktová manažerka značky KRUPS.

KALENDÁŘ PRO ROK 2023

KALENDÁŘ PRO ROK 2023, jehož výtěžek poputuje na účet Nadačního fondu Veroniky Kašákové (NFVK), je již pokřtěn a v příštím roce vám může dělat radost – každý měsíc je pojat jako osobité umělecké dílo. 

Společnost Groupe SEB, kam spadají značky KRUPS, Tefal, Rowenta a WMF, má ve své struktuře prostor i pro nekonvenční spolupráce, které můžou pomoci potřebným. A tak vznikl na konci roku 2021 dobročinný projekt s názvem Kalendář pro rok 2023, jehož komunikace probíhá na sociálních sítích po celý rok 2022, aby jeho výtěžek byl co nejvyšší.

Na Instagramu značky @KRUPS_CZSK jsou uveřejněny dosavadní měsíce. Leden nemohl ztvárnit nikdo jiný než překrásná patronka celého projektu – Veronika Kašáková, která dává měsíci lednu duši plnou odvahy, extravagance a očekávání. Únor s příslibem větší pohody a láskou k teplu domova rozezněla violoncellistka Terezie Kovalová, v březnu převzal kávovou štafetu v duchu uvolněnosti moderátor Evropy 2 Petr Říbal. Duben okouzlující herečky a moderátorky Terezy Kostkové na vás dýchne až hollywoodskou atmosférou – jako byste se právě dívali na filmové plátno, protože spojení krásné ženy a kávy tvoří přímo uměleckou scénu. V květnu doslova rozkvetla influencerka Zuzana Pudilová, červen roztančila moderátorka TV JOJ  Alexandra Orviská a o letní vibrace se postarala modelka Andrea Bezděková a slovenská make-up artistka a hairstylistka Lucie Sládečková. Podzimní tóny v kalendáři zní od energické rapperky Šarloty Blakk alias Sharlota a intenzivněji se do tmavých říjnových dnů ponořil oblíbený televizní moderátor Karel Kašák, avšak podzimní splín rozhodně nečekejte. Hluk a rušnost moderního města na chvíli v listopadu přeruší atraktivní influencerka Lucia Hrušková alias Lucy Pug a na vánoční atmosféru opět navnadí noblesní Veronika Kašáková, která tak symbolicky rok 2023 uzavře.

Kombinace známých jmen a netradičně pojatá kompozice slibuje velký moment překvapení a výsledek, na který stálo skoro celý rok čekat! Kvalitu projektu navíc hlídal hvězdný tým – o styling se staral návrhář a semifinalista soutěže MasterChef Pavel Berky společně s make-up artistkou Kristýnou Rázkovou, za objektiv se postavila fashion fotografka Lýdia Vyčítalová se světly Antonína Lavrenčíka.

Galerie