Soutěž o 7x knihu Forbes Cooking

Konec soutěže
03. 01. 2023 20:00
Celková cena výher
5530 Kč
Počet výherců
7
Výhru jsme získali od
FORBES

Vydavatel knih a magazínů Forbes představuje dvě exkluzivní knižní novinky.

Požitkářská kuchařka Forbes Cooking není jen výčtem receptů, ale předlohou pro sváteční i všední dny, které se díky ní zalesknou bohatstvím chutí a vůní. Projezte se světovými kuchyněmi a nechte se podmanit jejich hojností a dekadencí, ale také vyvážeností zdravého stravování. 

Za vznikem knihy stojí autorský kolektiv Kateřiny Pechové, Martiny Baťhové, Markéty Marešové v čele s Kateřinou Bičíkovou-Harudovou. Ta je zkušenou redaktorkou v oblasti gastronomie a kulinářství. Prakticky neustále vymýšlí nové recepty, které si pečlivě zapisuje a samozřejmě vaří a ochutnává. Při výběru receptů kladla důraz hlavně na to, aby si je každý čtenář bez větších problémů mohl připravit.

Druhou novinkou z vydavatelství Forbes je kniha Královna všech od autorky Ireny Cápové. Publikace vás provede příběhem britské královny Alžběty II., která se dožila úctyhodného věku 96 let.

Dozvíte se, proč se královna těšila všeobecnému respektu a popularitě, jaký je její odkaz v současném světě, co to vlastně znamená být „senior royal“, v čem tkví práce královské rodiny, či co se bude dít nyní, když se britským panovníkem stal někdejší princ z Walesu, Charles, nový král Karel III. 

Výherci

Dalibor Z********, Varnsdorf
Jarmila H******, Vlašim
Dagmar K***, Svitavy
Štefan V********, Příbram
Vendula M*******, Nový Bor
Zdeněk H******, Rakovník
Nela H******, Kadaň
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat