Soutěž o ošetření Harley Street Facial

Konec soutěže
01. 04. 2023 20:00
Celková cena výher
5170 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
SPA MANDARIN ORIENTAL HOTEL PRAGUE

Dopřejte si letos místo jarního detoxu kompletní znovuzrození v lázních Mandarin Oriental, Prague. Jaro je symbolem nového života i příležitostí, v nabídce proto najdete transformační rituály pro tělo i duši. Ať už se rozhodnete věnovat luxusní lázeňský zážitek sobě nebo svým blízkým, lázně Mandarin Oriental jsou zárukou nezapomenutelných chvil, bezchybného servisu a jedinečné atmosféry.

Prožijte ikonické ošetření Harley Street Facial přímo v hotelu Mandarin Oriental, Prague, který leží na levém břehu řeky Vltavy, uprostřed paláců a zahrad malebné Malé Strany. V samém srdci historického centra města, hotel je umístěn v docházkové vzdálenosti od většiny hlavních památek Prahy, a je tak ideálním výchozím bodem pro poznávání krás hlavního města. Hotel je stylovým úkrytem od městského života, jeho 99 elegantních pokojů snoubí historické prvky s moderním designem.

Za vysokou zdí a vstupní branou se hostům otevírá pohled na skrytý dvůr s oblíbenou terasou restaurace Spices, která je perfektním místem pro obchodní schůzku, koktejl s přáteli nebo romantickou večeři. Nabídka menu je sezónní a pestrá, navržená zkušenými kuchaři. Hosté tak mohou strávit na terase příjemné chvíle a odnést si nezapomenutelné gurmánské zážitky. 

Lázně hotelu jsou jako jediné na světě umístěné v bývalé renesanční kapli. Tento jedinečný prostor přímo inspiruje k relaxaci a rituálům vedoucím k rovnováze. Hosté si mohou vybrat z celé řady tělových procedur a masáží nebo vyzkoušet autentické lázeňské rituály z celého světa. Hotel Mandarin Oriental, Prague se nachází v bývalém klášteře a nabízí celou řadu jedinečných prostor včetně svěžích venkovních zahrad a teras, díky čemuž je ideálním místem pro setkání, kreativní společenské akce a pohádkové svatby.

Toto ošetření je vyvinuté celosvětově uznávaným plastickým chirurgem Dr. Yannisem Alexandridesem MD, F.A.C.S. a generální ředitelkou Evou Alexandridis, 111SKIN je vyvrcholením více než 30 let znalostí v oblasti platické chirurgie, inovativních ingrediencí a lékařsky inspirovaných metod řízení výsledků. Značka je milována mnoha celebritami, mezi něž patří Jennifer Aniston, Lady GAGA, Kim Kardashian, Dua Lipa, Shawn Mendes, Penelope Cruz a další, stejně jako předními vizážisty a odborníky na péči o pleť, kteří poskytují své klientele neochvějné výsledky.

Výherci

Olga M***, Prachatice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat