Premiéra pohádky Jak zachránit draka

18. Březen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18419
Konání akce
18. 04. 2024 00:00
Místo konání
Česká republika
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

Malá holčička se v dubnu pokusí zachránit posledního žijícího draka

Ve starověké Číně byli draci a lidé přáteli, ale lidská chamtivost ukončila jejich spojenectví a tato kouzelná stvoření se stala kořistí. Posledního z nich teď drží v zajetí krutý císař. Jednoho dne přinese krmení drakovi malá sirota jménem Ping a brzy se ukáže, že právě ona je tou vyvolenou, která ho díky své ukryté magické síle může zachránit. Na neobvyklé přátelství mezi malou hrdinkou a drakem se může celá rodina těšit v nové animované pohádce od 18. dubna v kinech s českým dabingem.

Kdy se malá Ping pokusí draka zachránit a utéct s ním, na cestě za svobodou je ale pronásleduje zlý čaroděj a lovec draků. Aby přežili musí se tito nepravděpodobní spojenci naučit pomáhat si a chápat jeden druhého. Aby Ping splnila své poslání, musí najít odvahu, o které nikdy nevěděla. Už nemůže být tím bázlivým, plachým sirotkem, jakým bývala kdysi. Stala se z ní opravdická hrdinka, která musí zachránit draka. Režisérem je Salvador Simó, držitel Goya Awards jako Nejlepší debutující režisér.

V českém znění Silvie Matičková, Ivo Hrbáč, Jiří Schwarz, Marek Holý, Pavel Tesař, Petr Gelnar, Radovan Vaculík, René Slováčková, Zdeněk Maryška, Jana Postlerová a další.

Trailer ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=HxEIJJ6KJ8s&t=4s

Přejeme vám ten nejlepší zážitek