My Jools, bohémská kolekce šperků od izraelské designérky Ilany Album

Redakce Luxus.cz
27. Květen 2019

Milujete neotřelé a originální šperky? Pak vás určitě zaujmou bohémské šperky z dílny Izraelky Ilany Album. Jsou totiž nepřehlédnutelné. V jejích špercích se snoubí zlato a bílé a černé diamanty, které jsou doplněné o barevné drahé kamínky. Tato harmonie hraje nastávajícímu létu do karet. Šperky mající nezaměnitelný rukopis designérky jsou ve stylu, který bude vždy trendy.

Ilana Album tvoří šperky tak, aby se daly kombinovat, vrstvit, ale zároveň nosit i jako solitérní kousek. Kolekce My Jools  je kombinací bílého zlata  s bílými a černými diamanty dále šperky ze žlutého zlata s bílými a černými diamanty, ke kterým ještě návrhářka přidává barevné drahé kamínky.

Její specialitou jsou náhrdelníky a náušnice. Jsou skvělé v tom, že je můžete nosit jak k bílému tričku a džínám, tak ke kostýmu nebo velké večerní. Ilana do svých šperků vkládá moderní styl, velmi jemný, minimalistický, ale zároveň výrazný.

Jak sama designérka říká, její šperky mohou nosit ženy všech věkových kategorií. Jsou skutečně nadčasové a snadno kombinovatelné i s dalšími šperky, které již třeba vlastníte.

KLENOTY AURUM

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti