Navraťte svým vlasům krásu díky Clinical Hair&Health

08. Únor 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15960

Když se zamyslíte a zkusíte si říci, jakou část našeho lidského těla asi nejvíce milujete, co vás napadne? Když vám položím otázku, co v dnešním světě především určuje krásu a čeho si na nás lidé snad nejvíce všímají, jak mi odpovíte? Myslím si, že zaručeně většina z vás stejně, neboť se dnes ideálem krásy stávají především naše vlasy. Dokáží nám opravdu značně změnit vzhled a určit, zda budeme na první pohled přitažliví. Přiznejte si sami, kolik času ráno strávíte jen s vašimi vlasy? Bude to opravdu dlouho, že? Mytí, styling a spousta dalšího. O vlasy se zkrátka musíme starat. Někteří ale bohužel nemají takové štěstí a trápí je různé vlasové problémy. Právě proto přicházíme s dnešním článkem o firmě Clinical Hair&Health, která je schopna nám pomoci se spoustou vlasových problémů.

Společnost Clinical Hair&Health již přes deset let pomáhá svým klientům vyřešit všemožné problémy s vlasy, s nimiž se musí potýkat. Jedná se o jedinou trichologickou kliniku v České republice, která se nezabývá jen běžnými obtížemi, jako je maštění a lupovitost vlasů, ale i takovými, jako je jejich padání anebo dědičné plešatění.

Ač by to možná většinu z vás nenapadlo, padání vlasů může zapříčinit i covid-19. Z odborné studie Clinical Hair&Health vyplývá, že léčba padání se klinice daří velmi dobře, její úspěšnost činí 96 %, a tak je jasné, že byste v této oblasti hledali konkurenta velmi těžko.

Navštívit Clinical Hair&Health můžete hned ve čtyřech městech, a to v Praze, Brně, Plzni a Pardubicích. Kromě výše zmíněného trichologického vyšetření, tedy vyšetření vlasů a vlasové pokožky, máte možnost na těchto místech podstoupit i třeba Darkfield diagnostiku, analýzu prvků z vlasů či testy potravinové intolerance.

Exkluzivní robotická transplantace vlasů

Klinika je ale dále výjimečná i díky robotické transplantaci, kterou je zde možné podstoupit již čtvrtým rokem. O co se vlastně jedná? Při takovém zákroku se využívá robotický přístroj ARTAS, jenž je schopen pod dohledem lékaře šetrně a velmi přesně extrahovat vlasové folukuly s minimální ztrátou. ARTAS je na světě jediným kusem robotem, který takovouto šetrnou práci zvládne a zkracuje tak zákrok i dobu rekonvalescence na minimum. Zvládne totiž za jedno sezení třikrát větší zákrok než lékař.

Velmi oblíbený je i proto, že přináší úplně bezbolestný zákrok, nezanechává žádné jizvy a výsledek je zcela přirozený, tudíž nedetekovatelný. Před transplantací navíc klient obdrží 3D modelaci výsledku, aby měl jasno, jak bude po zákroku vypadat.

Galerie

Rozhovory

Clinical Hair&Health