V Praze byla NOVĚ OTEVŘENa KLINIKA SALIUS

28. Listopad 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16931

Do “rodiny” pražských klinik komplexní péče v oblasti estetické medicíny, laserové dermatologie a stomatologie přibyla klinika Salius. Klinika má sídlo na Praze 3, v Luxembourg Plaza. Vznikla rozšířením stomatologických služeb, které byly od roku 2011 provozovány pod názvem AJ Dent. Cílem AJ Dentu bylo poskytovat kvalitní stomatologickou péči za použití těch nejmodernějších technik pacientům všech věkových skupin.

Tým kliniky tvoří 11 lékařů a zdravotních sester. Kromě toho, že klinika Salius nabízí vysoký standard služeb v péči o pleť a tělo, se pyšní i špičkovými lasery italské značky DEKA. Ty vlastní jako jedna ze dvou pracovišť v České republice. Klinika spolupracuje i s většinou zdravotních pojišťoven.

Mají zde také unikátní přístroj SmartXide2, který efektivně vyhlazuje vrásky a pomáhá při odstraňo-vání kožních lézí. Kromě něho mohou klienti vyzkoušet revoluční epilační přístroj Motus AX. Je záru-kou bezbolestného a trvalého odstranění chloupků a je vhodný pro všechny fototypy. Navíc ho lze použít kdykoli během roku a oproti jiným přístrojům stačí minimální počet ošetření.

Karen Kalendžan, generální ředitel kliniky Salius, řekl: „Využíváme moderní technologie a zavá-díme principy medicíny budoucnosti, které se říká "personalizovaná". V klinice Salius pacienti cítí domácí atmosféru a v chování personálu péči a důvěru. Žádné fronty a spěch. Navíc klinika provozuje samostatnou službu klinických asistentů.“

Galerie

Mohlo by vás také zajímat