Vaporizéry blu od Imperial Brands získaly ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2021

Redakce
28. Červenec 2021
Čtenost článku je: 16754 [?]

Limitovaná zlatá edice vaporizérů blu doplněná náplněmi s příchutí mango/meruňka a jahoda/máta získaly v kategorii Vaporizéry a elektronické cigarety ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2021. Hodnocení nových produktů, kterého se zúčastnily čtyři tisíce respondentů, bylo provedeno na základě spotřebitelského průzkumu výzkumné společnosti Nielsen IQ. Značka blu současně uvedla na trh produkty v nových obalech a náplně bez nikotinu.

Čeští spotřebitelé si zvolili nejlepší výrobky. Čtyři tisíce porotců z řad koncových uživatelů vybíraly mezi 200 produkty v 60 kategoriích ty nejlepší, které se nově objevily na našem trhu. Do soutěže, pořádané společností Nielsen IQ, mohly být zařazeny pouze výrobky uvedené či uváděné na český trh v období od ledna 2021 do konce května 2021. Mezi novinky patří i produkty s novým obalem, změněnou gramáží či novou příchutí. Vyhlášení vítězů proběhlo ve čtvrtek 17. června a značka blu zvítězila v kategorii Vaporizéry a elektronické cigarety.

Ocenění si vážíme o to víc, že jsme ho získali přímo od uživatelů,“ říká Bojan Stoevski, Market Manager Imperial Brands pro Českou republiku, a dodává: „Doufáme, že spotřebitele osloví i naše další novinky.“

Vaporizéry a náplně blu byly navrženy s ohledem na potřeby naší dynamicky se vyvíjející doby. Náplně jsou nově dostupné v inovovaných krabičkách, při jejichž výrobě bylo použito až o 50 % méně papíru. Jsou navíc nejen menší, ale také vzhledově jednotnější. Dominuje jim obrácený modrý trojúhelník, na jehož základně je umístěn barevný pruh s označením příchutě.

Nově také nahradily předchozí obaly jednotlivých podů blistry, které jsou uživatelsky přívětivější, zajišťují lepší stabilitu výrobku a dlouhodobě udržují koncentraci nikotinu v náplni.

Spektrum dostupných příchutí rozšířily v červnu také náplně, které neobsahují nikotin. Podle nejnovějších průzkumů pomáhají kuřákům s odvykáním právě vaporizéry a značka blu by se jim ráda stala průvodcem na této nelehké cestě.

Imperial Brands

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže