Vkus a styl mít musíte, ale k dokonale upravenému outfitu vám pomůžeme

28. Květen 2020
Čtenost článku je: 13412 [?]

TEFAL IXEO Power Vás zcela překvapí: dokáže naplnit všechny Vaše potřeby, k tomu rychle a pohodlně. Součástí je napařovač, ultravýkonná žehlička a variabilní žehlící prkno! Váš oděv bude vypadat vždy perfektně – i když se budete oblékat na poslední chvíli.

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power (QT2020) – žehlička s integrovaným napařovačem oděvů a inteligentní žehlící deska Smart Board – Vám pomůže spolehlivě připravit oblečení pro každou situaci. Praktické 3v1 nabízí polohovatelnou žehlící deskou snadné žehlení, od vertikálního napařování, horizontálního žehlení, až po 30° pozici pro odstranění drobných záhybů. Velikost Smart Board je optimální pro všechny typy oblečení, třeba košile na něm vyžehlíte 2x rychleji než na klasickém žehlícím prkně!

Inovativní vysokotlaká technologie (až 5,8 barů oproti běžným 5 barů) produkuje mimořádné množství páry. Intenzivní síla páry zahubí až 99,9 % bakterií, odstraní zápach a osvěží prádlo, které se stane hygienicky čistým. Tefal IXEO Power je možné použít i na jemnější látky, jako je samet, nebo na hrubější materiály, s technologií chytré ochrany Smart Protect lze prádlo z menší vzdálenosti napařit a ručně uhladit. Odvápnění pomocí jednoduchého vyplachování je prevencí pro dlouhotrvající výkonnost s perfektními výsledky. Tefal IXEO Power je navíc připraven za 70 sekund a voda se snadno doplňuje díky odnímatelnému zásobníku o objemu 1,1 litru. Nejen zásobník, ale i základnu lze pohodlně vyjmout a přenášet po domácnosti pro osvěžení záclon či napařování pohovky. Snadnou manipulaci pomocníka Tefal IXEO Power zajišťují malá kolečka umístěná pod parní stanicí. Součástí balení je také věšák pro snadnější napařování a textilní kartáč pro hrubé tkaniny.

Doporučená cena je 10 999 Kč.

Tefal IXEO Power si oblíbila známá módní návrhářka Vanda Janda: „Tefal IXEO Power v mojej dielní aj bežnom živote úplne nahradil obyčajnú žehličku kvôli jeho rýchlosti a výkonnosti. Pri šití modelov mi vyhovuje aj možnosť vertikálneho použitia, kedy model môžem žehliť či steamovať aj priamo na panne, myslím, že proces žehlenia, ktorý je pri šití polovica úspechu, mi zjednošil a nesmierne urýchlil, takže ja by som nemenila.“

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže