Zavítejte do moderního světa erotiky díky FLAGRANTI a okořeňte romantické chvíle

08. Únor 2021
Čtenost článku je: 14526 [?]

Pokud vám při slovech erotické zboží či sexshop jako první naskočí růžový vibrátor a nafukovací panna, evidentně jste něco zaspali. I když i tyto produkty stále zakoupíte, celé erotické odvětví se rychlými kroky odebírá úplně jiným směrem. Vítejte ve světě informačních technologií, inovativních materiálů imitujících lidskou pokožku a prestižních designerských cen. V rychlosti vám představíme, co určitě stojí na FLAGRANTI.cz za pozornost.

Snoubení designu a nejnovějších technologií

Právě toto se skrývá za švédskou značkou LELO. Firma sbírá jednu mezinárodní cenu za druhou a její produkty vám vezmou dech. Mezi jejich produkty najdete Venušiny kuličky, vibrační vajíčka, vibrátory, ale také stimulátory klitorisu, které jsou mezi ženami stále vyhledávanějšími. LELO využívá technologie bezkontaktních sonických vln, které vám vyrazí dech. Technologicky se posunují rychlými kroky kupředu, což dokazují například Venušiny kuličky LELO HULA BEADS z hebkého silikonu. Jejich dálkové ovládání reaguje na pohyb, pokud jej držíte v ruce. Stačí dát ovladač do rukou partnera a nové zážitky jsou ihned na světě.

Satisfyer na každém nočním stolku

Pokud jste se se značkou Satisfyer dosud nesetkali, zeptejte se přítelkyně nebo kamarádek. Nástup Satisfyeru byl doslova sexuální revolucí. Jejich produkty jsou inovativní, nadčasové a natolik různorodé, že si z jejich široké nabídky vybere doslova každý. Celému sortimentu vévodí bezdotykové vibrátory, neboli stimulátory klitorisu. Ty fungují na bázi tlakových vln a vibrací a dokáží přivést k orgasmu i ženy, kterým se to do té doby nikdy s partnery nepodařilo. Právě proto se tito pomocníci rozšiřují do domácností přímo raketovou rychlostí. Pokud toužíte po jedinečném dárku pro ženu, SATISFYER LUXURY High Fashion vaše požadavky bezpochyby splní. Pokud je to žena, která nedá mobilní telefon z rukou, vyjděte ji vstříc. Designově velmi zajímavý Model Satisfyer Love Triangle už můžete ovládat přes mobilní aplikaci, určovat jeho tempo a sílu vibrací pohybem nebo třeba dle rytmu vaší oblíbené písně na Spotify.

Boxy plné vášně

Pro zákazníky, kteří neradi vybírají dárky, jsme připravili několik tematických Passion Boxů Flagranti, které jsou určeny pro muže, ženy i páry. Díky pečlivě vybraným produktům a luxusnímu dárkovému balení jsou Boxy sexy dárkem, který si mohou partneři užít spolu, ale i každý zvlášť. Co třeba masážní sada pro váš romantický večer při svíčkách?

Pro muže, kteří se nebojí pořádné jízdy v F1

Švýcarské značce LELO se podařilo propojit tři vášně všech mužů, a to auta, sex a moderní technologie do jednoho jediného produktu – Masturbátoru LELO F1. Díky jedinečnému luxusnímu designu se dvěma motory kombinuje F1 konvenční vibrace se zcela novým pocitem, jaký muži zatím nepoznali, a to s unikátní technologií SenSonic. Jeden z motorů vydává namísto standardních vibrací silné sonické vlny, které se rozlijí přesně tam, kde je potřeba. Díky připojení přes Bluetooth a ovládání přes mobilní telefon masturbátor umožní větší kontrolu nad vzrušením. Součástí balení je pár sportovních rukavic, čisticí sprej a další doplňky, které vám zaručí divokou jízdu, kterou si můžete zopakovat kdykoliv budete mít chuť.

První krůčky s erotickými pomůckami? Vsaďte na smyslné prádlo

Ano, prádlo bývá zpravidla prvním erotickým dárkem, pokud chcete oživit vaše chvíle v ložnici i mimo ni. Vybírat můžete z nejrůznějších souprav, punčoch, negližé či oblečků, ale také materiálů. Značka Noir Handmade si zakládá na ručně šitých soupravách a šatech z imitace kůže, která je pružná a perfektně se přizpůsobí tělu.

Své si v této „kožené“ kolekci Noir Handmade najdou i muži. Pokud ale preferujete styl, kde prim hraje pohodlí, zaměřte se na spodní prádlo kanadských Greg Homme. Moderní střihy a komfortní materiály zcela zásadně změní váš pohled na pánské spodní prádlo.

Flagranti

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže