NEWS & ARTICLES

17. června se v Lucerně konala konference OCTO CODES FORUM ORBIS

ARTICLE BY

OCTO CODES je autorská metoda módní návrhářky Táni Havlíčkové. Dle své dlouholeté zkušenosti rozděluje ženy do osmi stylů. Nejde jen o oblečení, ale zejména o to, kým jsme. Důležité je, aby se lidé na vnější úrovni chovali stejně, jako jsou uvnitř sami sebe.
Táňa Havlíčková je nekonvenční módní návrhářka, která učí ženy, muže i děti, oblékat svou duši. Po úspěšné kariéře módní návrhářky zažila pocit nenaplnění z této zdánlivě povrchní profese, a protože cítila, že móda zdaleka není jen o oblékání těla, ale že je velmi hlubokou sondou do nitra člověka, začala pracovat jako stylová poradkyně, zkoumat, co vlastně oblečení vysílá a jak s ním pracovat, abychom byli nejen sladěni, hezky oblečeni, ale hlavně nalezli soulad mezi tělem a duší a s tím rovnováhu a harmonii ve svém životě.

A právě 17. červen se nesl ve znamení OCTO CODES. Jednalo se o skutečně zázračný den. Táňa Havlíčková celou akci uváděla, byla v pozadí za scénářem a vybírala i doprovodnou hudbu a modely. Atmosféra na akci dostala všechny přítomné. Bylo to neočekávané a tak kouzelné…
Metodu OCTO CODES a její princip Táňa Havlíčková objevila před dvaceti lety a nikdy by ji nenapadlo, že s ní někdy zažije něco tak nepopsatelně nádherného. To, co se onoho červnového dne událo v Lucerně, dokonale popsala jedna z účastnic na mole...

„Ale to jak ses na nás dívala, jak jsme chodily po tom mole… jak ses podívala na mě...tolik lásky, hřejivého tepla, srdečnosti, lásky...já to snad ani nevypovím...co jsem cítila...moje máma se na mě za celý život takhle nepodívala, v životě jsem tohle neviděla, od ženy, ke které mám velký respekt, obdiv a úctu… už brečím…a úžasné na tom bylo to, že ta láska a teplo bylo tak bezbřehé, že bylo pro všechny, není se čemu divit, že ta Lucerna byla jak očarovaná, kromě toho daru co máš ještě ta tvoje vnitřní síla/láska krásná a nesmírná a to mi potvrzuje to co je moje vášeň – velmi zjednodušeně – pokud se dítěti dovolí žít jak přirozeně potřebuje – tak to co pak dokáže může hýbat světem….což ty děláš. A nepřestávej!'"

Autorka metody, Táňa Havlíčková, cítila hluboké spojení s každou z účastnic konference. Byl to okamžik obrovského, láskyplného sdílení všech žen, kouzlo sdílení ženské síly.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

TÁŇA HAVLÍČKOVÁ - OCTO CODES
602 281 087
info@tanahavlickova.cz
Tržiště 372, Praha

Firemní články

17. června se v Lucerně konala konference OCTO CODES FORUM ORBIS

14.7.2017

OCTO CODES je autorská metoda módní návrhářky Táni Havlíčkové. Dle své dlouholeté zkušenosti rozděluje ženy do osmi stylů. Nejde jen o oblečení, ale zejména o to, kým jsme. Důležité je, aby se lidé na vnější úrovni chovali stejně, jako jsou uvnitř sami sebe.

Módní trendy versus OCTO CODES...aneb Následuj svou duši

19.4.2017

Doba je příznivá. Kampaně vyhlášených značek hlásají: Buď svá! Ukaž své pravé já! Výběr je tak rozmanitý. Od sportovních, romanticky pastelových, sofistikovaně uhlazených, hravých etno či dravě rebelských modelů, po metalicky hvězdnou záplavu luxusu.
Jak ale vybrat to, co nám opravdu sedí? Chce to nějaký klíč...

MÓDA A DUŠE ANEB KLÍČ K SOBĚ“

29.3.2016

Úžasná kniha Táni Havlíčkové „Móda a duše aneb Klíč k sobě“, je určena všem, kteří každý den váhají, zda se oblékat jako rozkvetlá louka anebo spíše šedá myš. Známá módní návrhářka, mentorka a vizionářka, vyučující Metodu 8 stylových klíčů, vás navede, jak se lépe rozpoznat ve stylu, který k vám a vašemu nitru náleží.