Aukční domy Heritage Auctions

12. Září 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 21188

Sběratelství může být pro majitele cenných předmětů naplněno krásou, historickou hodnotou, osobní spokojeností a dalšími aspekty, které se nedají kvantifikovat. Nicméně, noví sběratelé často přeplatí a ztratí iluze, zatímco nezkušení majitelé a dědicové nedostanou za své předměty adekvátní odměnu. Aby se sběratelství stalo více důvěryhodným a inkluzivním, musí být přístup pro všechny stejný. Odborníci i nováčci by měli mít rovné podmínky a měli by se řídit stejnými pravidly.

Jejich motiv

Věří, že hluboké, nezaujaté informace mohou a měly by být dostupné všem stranám, transakce budou transparentnější, obchodní tření se sníží a křivka učení bude pro nové sběratele a prodejce méně strmá a levnější.

Jejich mise a hodnoty

Být světově nejdůvěryhodnějším a nejefektivnějším tržištěm a zdrojem informací pro majitele výtvarného umění, šperků, vzácných sběratelských předmětů a dalších vzácných předmětů.

Hodnoty

  • Bezúhonnost – Poctivost a férovost musí definovat každý aspekt našeho podnikání.
  • Transparentnost – Zakládají si na jasnosti a otevřenosti, která umožňuje klientům, partnerům a spolupracovníkům činit informovaná a sebevědomá rozhodnutí.
  • Odbornost – Úspěch závisí na poskytování nejlepší možné rady klientům.
  • Efektivita – Zaměřují se na pomoc klientům, partnerům a spolupracovníkům šetřit čas a zdroje.
  • Inovace – Neustále dělají jejich služby pohodlnějšími a užitečnějšími.
  • Dlouhodobá perspektiva – Snaží se pečlivě budovat pouze udržitelné, oboustranně výhodné dohody s klienty a partnery.

Heritage Auctions se pyšní tím, že je největším aukčním domem na světě specializujícím se na sběratelské předměty a třetím největším aukčním domem obecně. Naši profesionální obchodní praktiky, rozsáhlá odbornost v oblasti umění a sběratelských předmětů a především nesporné vedení na internetové scéně nás odlišují. S více než 1,5 milionem dražitelů registrovaných na naší webové stránce HA.com ze všech 195 zemí, jsme velmi hrdí na loajální a rostoucí komunitu sběratelů, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Společnost Heritage, založená v roce 1976, nabízí širokou škálu amerických a světových mincí, vzácných měn, výtvarného a dekorativního umění, amerického umění, ilustračního umění, moderního a současného umění, městského umění, komiksů a komiksů, filmových plakátů, zábavy a hudebních memorabilií , šperky a hodinky, luxusní kabelky, sportovní sběratelské předměty, historické a politické memorabilie, vzácné knihy a rukopisy, etnografické umění a memorabilia z průzkumu vesmíru, památky z občanské války, fotografie, příroda a věda, kvalitní a vzácná vína, luxusní nemovitosti, popkultura Sběratelské předměty a další.

Poskytujeme našim zákazníkům bezprecedentní přístup k našim službám tím, že představujeme nejnovější pokroky v technologii a udržujeme silnou pozici v komunitě sběratelských předmětů.

Personál složený z více než 130 specialistů na kategorie a více než 500 dalších profesionálů orientovaných na služby využívá sadu služeb, aby pomohl našim zákazníkům vytvořit ty nejlepší možné kolekce. Vždy se snaží získat zajímavé předměty, ať už zásilkou nebo přímým nákupem.

V průměru utrácí nebo vyplácí miliony dolarů každý pracovní den při uspokojování požadavků jejich klientů.

Galerie

Mohlo by vás také zajímat