Aukční domy: Koller Auctions

11. Září 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24430

Aukční dům Koller Auctions byl založen v roce 1958 Pierrem Kollerem a dodnes se řadí mezi přední evropské aukční domy s dlouholetou tradicí. Sídlí v Curychu a má pobočky v Ženevě, Mnichově, Düsseldorfu, Janově a Pekingu. Společnost se specializuje na oblast umění a sběratelských předmětů a v současné době je největším švýcarským aukčním domem. Aukční síň Koller Auctions zaměstnává celkem 70 lidí, kteří jsou odborníky na umělecká díla a sběratelské předměty. Díla, která jsou aukčnímu domu svěřena, jsou pečlivě prozkoumávána a hodnocena nejlepšími odborníky z celého světa, kteří mají dlouholeté zkušenosti s identifikací, datováním a oceněním uměleckých děl. V aukčních katalozích jsou u každého předmětu uvedeny veškeré relevantní informace o jeho stáří, autorství a původu, a to ve spolupráci s významnými odborníky.

Důvěryhodnost a kvalita služeb jsou pro aukční dům Koller Auctions klíčové, a proto garantuje správnost a pravdivost uvedených informací v katalogu odesílatelům i kupujícím. Díky své dlouholeté zkušenosti, vynikajícímu renomé a rozsáhlému znalostem v oboru umění a sběratelských předmětů se aukční dům Koller Auctions těší stálému zájmu mezinárodních sběratelů a kupců.

Koller Auctions nabízí ročně až 80 aukcí v místnostech i online, pokrývající 20 různých kategorií sběratelských předmětů. Každou aukci dohlíží tým specialistů, kteří jsou odborníky na svou oblast. Nabízíme širokou škálu specializací, jako jsou obrazy a kresby starých mistrů a 19. století, moderní a současné umění, švýcarské umění, fotografie, nábytek, stříbro, porcelán, knihy a autogramy, secese a Art Deco, design, víno, vintage, šperky, hodinky a asijské umění. Každé oddělení je vedené zkušenými odborníky, kteří poskytují komplexní služby a záruku pro zákazníky.

Sběratelé z celého světa se obrací na Koller Auctions, aby si zakoupili své oblíbené předměty. Naši zákazníci pocházejí z více než 50 zemí v Evropě, Americe a Asii, což svědčí o mezinárodní prestiži a popularitě našich aukcí. Pro více informací o našich odděleních a specializacích nás můžete navštívit na našich webových stránkách.

Zákazníkům nabízí komplexní služby od odhadu, expedice a celních formalit až po úspěšný prodej jejich děl a včasnou platbu. Jako rodinná firma, kterou dnes provozuje druhá generace a ve které působí již třetí generace, je jejich filozofie orientována na zákazníka a výhled je dlouhodobý.

Koller Auctions je nedílnou součástí švýcarského uměleckého trhu již více než 60 let. U příležitosti 50. výročí Kollera vyšla v roce 2008 kniha o historii společnosti od uznávaného novináře z uměleckého trhu Christiana von Faber-Castella. Zürcher Werd Verlag .

Galerie

Mohlo by vás také zajímat