Aukční domy: Poly Auction

14. Září 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17831

Poly Auction (Hong Kong) Limited, přidružený aukční dům Poly Culture Group Corporation Limited, se svými sedmi lety existence na trhu v Hong Kongu patří mezi nejúspěšnější aukční domy v regionu. Jeho mateřská společnost, Beijing Poly International Auction, je největší aukční síní v Číně a vede světový trh v oblasti prodeje čínského umění. V roce 2014 byla Poly Culture Group Corporation Limited uvedena na Hongkongské burze cenných papírů pod názvem Poly Culture Group Corp Ltd (kód 03636.HK).

Poly Auction Hong Kong se od svého založení v roce 2012 neustále vydává novými cestami a dosahuje neustále stoupajících úspěchů v oblasti uměleckých aukcí. V roce 2021 se Poly Auction Hong Kong může pochlubit vynikajícími celkovými tržbami ve výši 2,6 miliardy HKD, které překonaly očekávání a zaznamenaly nové rekordy pro umělce, umělecká díla a kategorie uměleckých děl. V prvních třech čtvrtletích roku 2022 Poly Auction Hong Kong zaznamenala významný nárůst aukčního prodeje s celkovou výší 1,63 miliardy HKD, což jasně potvrzuje, že Poly Auction Hong Kong zůstává předním hráčem v oblasti uměleckých aukcí.

V červenci 2022 představila společnost Poly Auction Hong Kong 10th Anniversary Auctions, které se staly významným milníkem v historii společnosti. Večerní prodej, který byl poprvé v historii společnosti, byl úspěšně zahájen aukcí, která dosáhla rekordního prodeje v bílých rukavicích a celkový velkoprodej přesáhl hranici 410 milionů HKD. Tyto úspěchy zcela jasně potvrzují pozici Poly Auction Hong Kong jako významného hráče v oblasti uměleckých aukcí a důkazuje schopnosti společnosti vytvářet inovativní aukční zážitky pro své zákazníky.

Kromě aukčních akcí se Poly Auction Hong Kong také zavázala propagovat umění, kulturu a technologie prostřednictvím výstav a akcí s předními umělci, kurátorských aukcí se slavnými sběrateli a umělci, online prodeje a aukcí digitálního umění NFT v posledních letech.

Poly Auction Hong Kong má šest oddělení: Moderní a současné umění, Krásná čínská malba a kaligrafie, Čínská keramika a umělecká díla, Velkolepé šperky a důležité hodinky, Noble Handbags a Hype Collectibles, Vzácné víno, Whisky a Čínský čaj. S profesionálním týmem specialistů v každém oddělení se Poly Auction Hong Kong snaží našim velkým sběratelům poskytovat vynikající a profesionální služby bezplatného oceňování, soukromého prodeje a aukční služby.

Galerie

Mohlo by vás také zajímat