AYURVEDIC BREAKFAST: MUŽI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ EXPERIMENTOVAT

AYURVEDIC BREAKFAST
Začátek akce
17. 06. 2019 17:00
Konec akce
17. 06. 2019 22:00
Místo konání
Art & Event Gallery Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1
Přejít na Web
Cena vstupenek
Dress Code

V pondělí 17. června od 17 hodin proběhne v pražské Art & Event Gallery v Černé labuti tradiční ájurvédská večeře s přednáškou. Tentokrát se akce ponese v „riskantním“ duchu. Hlavní roli totiž budou hrát muži, kteří se nebojí experimentovat!

Jako obvykle bude večer provoněný ájurvédskou kuchyní pod taktovkou Garyho Wrighta. Jeho hostem se tentokrát stane Jiří Štift. Chef, který je spojený s odvážným krokem – se vstupem molekulární kuchyně na tuzemskou kulinární scénu. Štift je bývalý porotce celosvětově známého televizního pořadu MasterChef a současný spolumajitel a šéfkuchař atraktivní restaurace Sia - několikapatrového podniku v asijském duchu. V 17 hodin kulinární mistři společně naservírují předkrm a postupně celé asijské menu v duchu jara. Můžete se těšit na následující menu:

Welcome drink — Infuze z černého bezu, červeného rybízu a fenyklu
Předkrm — Křupavé dosa krekry se čtyřmi druhy čatní
Polévka — Chřestová se žlutým hrachem // Tom Yam Tofu
Hlavní chod — Letní Ayurvedic bowl // Vietnamské rýžové nudle Nam Bộ
Desert — Mrkvová chalwa // Tapiokové perličky
Digestiv – Osvěžující infuze z fenyklu, jasmínu a růží

Od půl sedmé přijde na scénu muž, který prozkoumává neprošlapané cesty a má rád excentrický přístup k životu. Ekonom, filantrop a renesanční člověk – Václav Dejčmar. Tématem budou přírodní psychedelika. Dejčmar povede přednášku s názvem Ayahuasca – dobro či zlo, která se bude věnovat peruánské „lijáně smrti“ - ayahuasce. Na ni bude tématicky navazovat film Bufo Alvarius - The Underground Secret, který Dejčmar nedávno dokončil. Sekret z pouštní ropuchy Bufo Alvarius je považován za dosud nejsilnější přírodní psychoaktivní substanci. Po filmu, který jistě vyvolá řadu otázek, bude následovat diskuze.

Fotogalerie
  • AYURVEDIC BREAKFAST
  • AYURVEDIC BREAKFAST
  • AYURVEDIC BREAKFAST