Barrett-Jackson: Největší aukční dům sběratelských automobilů

28. Leden 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17042

Aukční dům Barrett-Jackson je synonymem pro největší světové aukce sběratelských automobilů. Od svého založení v roce 1971 si získal reputaci prodejem některých z nejvýznamnějších a nejvzácnějších vozidel na světě. Jeho hlavní akce se konají ve Scottsdale v Arizoně a v Palm Beach na Floridě, kde se každoročně setkávají tisíce nadšenců automobilů a sběratelů.

Barrett-Jackson se pyšní tím, že nabízí nejen možnost koupit nebo prodat unikátní vozidla, ale také poskytuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Aukce jsou doprovázeny řadou vedlejších akcí, včetně adrenalinových jízd, setkání s celebritami a možností nakupovat v rozsáhlém trhu vystavovatelů. Celou atmosféru doplňuje živé vysílání, které přitahuje miliony diváků po celém světě.

Aukce v Barrett-Jackson nejsou jen o prodeji automobilů, ale také o komunitě a vášni pro automobilovou kulturu. Sběratelé zde mohou objevit vozy od historických klenotů po moderní supersporty. Kromě samotných vozidel aukce zahrnují i prodej automobilové memorabilia, což přitahuje široké spektrum zájemců.

Úspěch Barrett-Jacksonu je podtržen řadou rekordů, které zahrnují prodeje za milionové částky a unikátní vozidla, která se stala legendami automobilového světa. Tým profesionálů a odborníků na automobily zajišťuje, že každá aukce probíhá hladce a že každý klient dostane prvotřídní servis.

Barrett-Jackson je víc než jen aukční dům; je to destinace pro všechny milovníky automobilů. Jeho události spojují lidi s podobnými zájmy a vytvářejí nezapomenutelné zážitky, které přesahují rámec běžných aukcí. Pokud jste fanouškem automobilů, návštěva jedné z aukcí Barrett-Jackson je zážitek, který si nesmíte nechat ujít.

Galerie