Bohemian Gin pro dobrou věc od Premier Wines & Spirits

22. Červenec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16314

Je tady léto, které pro mnoho lidí znamená vytoužené období odpočinku. Vše se zpomalí a život se dá daleko lépe vychutnat. Jsou však lidé, kteří nehledě na roční období, nemají klid a musí být neustále v pozoru a opatrní na své zdraví. Bohemian Gin se spojil s neziskovou pacientskou organizací Debra Česká republika, aby pomohl usnadnit život lidem s nemocí motýlích křídel.

Takzvaná nemoc motýlích křídel je dědičné onemocnění, které člověka provází již od narození. Způsobuje puchýře na kůži, která je velmi citlivá a jemná a nemocní jsou tak vystaveni neustálé bolesti. Nezisková pacientská organizace Debra ČR se snaží těmto lidem usnadnit život a společnost Premier Wines & Spirits skrze prodej limitované edice Bohemian ginu se jí rozhodla v její práci pomoci.

Distributor Bohemian Ginu představil speciální číslovanou edici, při jejíž koupi nejenže obdržíte bohémský gin, navíc ale také přispějete na pomoc právě neziskové pacientské organizaci Debra. Tím pomůžete lidem trpícím vzácnou nemocí motýlích křídel, kteří budou moci nadále využívat poradenství a podpory této pacientské organizace. Speciální limitovaná edice Bohemian Ginu je v prodeji za 1495 Kč, z nichž 500 Kč jde na podporu Debry. Jedná se tedy o jednoduchý způsob příspěvku, neboť nikde nemusíte vyplňovat žádné formuláře.

Zdraví máme jen jedno a patříme mezi šťastné jedince, pokud nás v tomto směru nic netrápí. Každý takové štěstí bohužel nemá. Nyní máme možnost spojit příjemné s užitečným a pomoci vážně nemocným lidem, aby se jim dařilo o něco lépe.

Speciální edici Bohemian Ginu pořídíte zatím pouze na webových stránkách www.1er.cz.

Galerie

Rozhovory

Premier Wines & Spirits
Premier Wines & Spirits