BOTTEGA VENETA: OBLEČENÍ A CESTOVNÍ KUFRY OPATŘENÉ KOMFORTEM

03. Srpen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20022

Hledáte při výběru zboží diskrétnost, kvalitu a dokonalé řemeslné zpracování? Pak jsou pro vás jako dělané produkty od značky Bottega Veneta. Firma byla založena roku 1966 v italské Vicenze a vytvořila nový standard luxusu. Proslavila se díky své unikátní technice „intrecciato“, která představuje ručně proplétanou kůži. Je založena na tradici italských mistrů koželuhů, kteří výborně kombinují tradiční techniky s nejrůznějšími inovacemi.

Bottega Veneta, založená roku 1966 v Itálii, stále ukazuje, že patří mezi nejluxusnější značky světa. Design jejích produktů je smyslný, rafinovaný a silně osobní. Sofistikovaná individualita značky je patrná v celé řadě výrobků, včetně koženého zboží, ready-to-wear, šperků, nábytku a dalších. Hlavní důraz je firmou kladen na kvalitu látek a na to, aby jejich značka byla vždy snadno rozpoznatelná – cíl je zkrátka takový, aby každý znalý dokázal okamžitě určit, že tento kus oděvu je právě od Bottega Veneta.

Značka se proslavila především pro svá nádherná zavazadla, která vyrábí již od svého založení. Jsou kombinací dokonalého řemeslného zpracování s moderním vzhledem a praktičností. Každý kousek zcela naplňuje potřeby i těch nejnáročnějších cestovatelů. Nabízí širokou škálu modelů různých velikostí a barev. Vyberete si, ať už potřebujete pouze tašku na toaletní potřeby, kufřík na kratší výjezd nebo velký cestovní kufr na dlouhou dovolenou.

Každý kus je vyroben z té nejlepší kůže, která je velmi měkká a zároveň praktická na údržbu. Formální, sportovní, tradiční nebo high-tech výrobky jsou vyráběny z krokodýlí kůže, klasické Bottega Veneta Intrecciato a velmi odolného Marco Polo, který je z pogumovaného plátna s koženou aplikací. I když Bottega Veneta stále roste, vlastnosti, které ji definují, jsou neměnné. Jedná se o vynikající řemeslné zpracování, inovativní design, nejnovější funkce a nejkvalitnější materiály.

Není to už zdaleka ale jen o kufrech a taškách na cestování. Bottega Veneta si klade za cíl obléknout každou osobu, která se jim oddá pod ruce, do opravdového luxusu. Spousta oblečení a doplňků, jako jsou brýle, peněženky či boty si vás prostě získají na první dobrou.

  • První dámská přehlídka značky Bottega Veneta proběhla v roce 2005, pánská poté rok nato. To vše bylo uskutečněno až téměř 40 let po jejím založení.
  • Od minulého roku je Bottega Veneta sponzorem Benátské taneční biennale (Venice Biennale).
  • Víte, že název „Bottega Veneta“ v překladu vlastně znamená „benátský ateliér“?

Navštivte butik Bottega Veneta třeba i u nás v České republice, konkrétně kde jinde než ve známé ulici Pařížská.

Galerie