Bvlgari představuje kolekci šperků Fiorever pro rok 2021

Redakce
09. Červen 2021
Čtenost článku je: 15338 [?]

Květina Bvlgari, která je základním prvkem kolekce šperků Fiorever, se nepodobá žádné jiné. Je inspirovaná městem Řím, jež je oblíbenou múzou italského šperkařského domu. Zachycuje kouzlo a nekonečnou romantiku Věčného města, zrcadlící se ve třpytivých, přirozeně elegantních kreacích.

Květina je symbolem, který uctívali Římané ve všech érách. Je ztělesněním radosti a vášně a tuto symboliku si udržuje od starověku až dodnes. Objevuje se na římských památkách napříč historickými obdobími. Název Fiorever je hravým spojením anglického slova forever a italského označení květiny „fiore”. Jiskrná kolekce šperků oslavuje tento přírodní motiv jako nadčasový symbol štěstí a bezstarostné spontánnosti a přeměňuje jej ve věčný symbol neodolatelné pozitivity a radosti s romantickým nádechem typickým pro značku Bvlgari.

Již od samého počátku používá šperkařský dům, jenž proslul dokonalým řemeslným zpracováním a kreativitou, nadčasový květinový motiv jako klíčový prvek úžasných a oslnivých kreací. Ikona Bvlgari Fiorever je stylizovaným a čistým zpodobněním přírodního motivu. Nabývá podobu originální koruny se čtyřmi okvětními lístky s velkorysými rozměry a zdobením z diamantů. Květina svými odvážnými liniemi, rafinovaným designem a zajímavým pojetím přináší světu nesmrtelný styl Bvlgari. Ze samého srdce Říma, s radostí...

Kolekce šperků Fiorever pro rok 2021

Nové šperky Fiorever jsou plné radostného třpytu, sofistikované a zároveň velmi nositelné. Dokonale kombinují romantický charakter kolekce s nepřehlédnutelným, zářivým designem.

Značka Bvlgari pozvedá svůj kreativní a pokrokový přístup na novou úroveň a představuje exkluzivní sadu z bílého zlata a diamantů, složenou ze dvou víceúčelových šperků. Elegantní náhrdelník s diamanty v pavé osazení a hodnotě přesahující 6 karátů je zakončený uzávěrem ve formě drobné květinky. Je na něm zavěšený ikonický přívěsek s briliantem v centrální části, který se může jednoduše proměnit v třpytivou brož. Velmi ženské náušnice z bílého zlata zdobí kaskáda diamantů vycházející z typického motivu květiny. Pouhým odepnutím závěsného prvku se z nich v mžiku stanou univerzální šroubovací náušnice se 4 okvětními lístky. Výroba všestranných šperků je neoddělitelnou součástí DNA značky Bvlgari. Nyní se představuje v novém pojetí v podobě nositelných a zároveň i exkluzivních kreací, které kombinují neodolatelný třpyt se svěží a veselou podstatou kolekce Fiorever.

Novou sadu doplňuje oslnivý náramek z bílého zlata a diamantů. Snadno se nosí díky praktickému uzávěru, který je magicky ukrytý v třpytivé květině zdobící tento krásný kousek. Univerzální set šperků si pohrává s rafinovanou kombinací nadčasového diamantového tenisového stylu a elegantního květinového motivu.

Dechberoucí prsten zdobí diamanty poskládané do tvaru úžasného květu, se speciálním výbrusem přizpůsobeným tvaru okvětních lístků. Nepřehlédnutelný šperk s kouzelnou třpytivou elegancí vyobrazuje oslnivou krásu přírody. Originální spirálovitý prsten má na jednom konci skvostný květ a na druhém okvětní lístek odfouknutý větrem.

Ztělesněním nedbalé elegance a bezstarostné spontánnosti jsou přívěsky s jednou květinou z růžového nebo bílého zlata. Vkusně září jemným otevřeným designem: zmenšeným vypodobněním motivu se čtyřmi okvětními lístky, který rozzáří každý den a propůjčí mu nádech graciézní ženskosti.

Značka Bvlgari proslula svou vášní pro nádherné a vzácné kameny: důkazem jsou tři nové přívěsky, které rozjasňují ikonický květ záplavou barev. Oslnivé diamantové okvětní lístky zdobí safírové nebo smaragdové srdce v kombinaci s bílým zlatem a centrální rubín v briliantovém brusu u verze z růžového zlata. Šperky dokládají mistrovské umění značky Bvlgari v opracování barevných kamenů. Nositelné kreace rafinovaně a s římskou nonšalancí zobrazují krásu drahých kamenů.

Novinky z kolekce Fiorever jsou jiskřivé, půvabné a přirozeně elegantní: díky nim vás bude na každém kroku provázet proslulé italské joie de vivre.

Galerie