BVLGARI PŘEDSTAVUJE NOVÉ MODELY HODINEK NA VELETRHU GENEVA WATCH DAYS 2020

Redakce
15. Září 2020
Čtenost článku je: 17901 [?]

Bvlgari, mnohdy také přezdívaný „klenotník času“, představil některé ze svých nejnovějších modelů hodinek pro rok 2020 v hotelu De La Paix, Ritz Carlton. Italská značka je tradičně nekonvenční – ráda převrací status quo „na hlavu“ svým typickým italsky nevázaným stylem – a vyznačuje se neúnavnou vášní pro inovativní materiály a výrobní postupy.

V duchu svého stylu značka Bvlgari posouvá hranice a píše nová pravidla hodinářství, což je patrné i u nových modelů hodinek, které ztělesňují inspirativní fúzi italské kreativity a švýcarské mechaniky a designu. Vrcholným představitelem této školy je model Octo Finissimo Saga, ultratenké hodinky, které hodinářství přenesly přes práh 21. století. Díky svému mimořádnému designu a savoir-faire drží k dnešnímu dni pět světových rekordů.

Na podobné vlně jede i další počin z dílny Bvlgari Horlogerie continues: nová kolekce AluminiumNechyběl ani držitel 6. světového rekordumodel Octo Finissimo Tourbillon Chronograph Skeleton Automatic, v němž je patrný stejný odvážný a nezaměnitelný duch.

Akce Geneva Watch Days, která se konala od 26. srpna do 29. srpna v přidružených buticích a hotelech v centru Ženevy, spojila celkem 17 značek s velmi odlišnými profily do jediné velké události s více značkami, která se konala ve Švýcarsku. Zatímco každý z Maison představil své nové produkty tisku a klientům ve svém vlastním prostoru pouze na základě jmenování, tato iniciativa – oficiálně podporovaná republikou a kantonem v Ženevě a zahájená skupinou luxusních značek, včetně Bvlgari, Breitling, De Bethune, Gérald Genta, Girard-Perregaux, H. Moser & Cie, MB&F, Ulysse Nardin a Urwerk – umožnila ženevské veřejnosti objevovat a seznámit se s nejnovějšími hodinářskými výtvory.

Galerie