Daysy Vám spolehlivě ukáže dny plodnosti

Redakce Luxus.cz
24. Červenec 2020

Přístroj Daysy je šikovným pomocníkem pro každý pár, protože podle něho může žena velmi rychle určit, zda má momentálně plodné, či neplodné dny. A tudíž si v podstatě ani nemusí hlídat svůj menstruační cyklus, protože se o to postará právě Daysy. Přístroj tedy spolehlivě určí, zda v momentální chvíli můžete mít bezpečný pohlavní styk bez rizika otěhotnění, anebo naopak, zda máte nyní své plodné dny a můžete se pokoušet o miminko.

Musím sama říci, že jsem s používáním přístroje Daysy opravdu spokojená. Není ani divu, že právě Daysy byl v roce 2019 oceněn speciální cenou Red Dot Design Award 2019. Toto ocenění uděluje odborná porota jen těm produktům, které odpovídají nejvyšším požadavkům na design, kvalitu a funkčnost.

Daysy

Daysy

Počítač Daysy funguje na základě měření bazální teploty v ústech, kterou v reálném čase porovnává s milionem křivek jiných žen, díky čemuž je schopen s přesností 99,7 % určit, zda máte v následujících 24 hodinách plodné dny, ovulaci či neplodné dny. Na počátku používání jsem se obávala, zda bude přístroj plodnost opravdu určovat s takto vysokou přesností, ale mé obavy byly zbytečné. Výrobcem udávaná spolehlivost více než 99 % se potvrzuje i u mého menstruačního cyklu. A tak za sebe mohu všem ženám Daysy doporučit. Velikou výhodou mi přijde i fakt, že přístroj bere ohled na stres, nespavost a mnoho dalších faktorů, které mohou ovlivnit náš menstruační cyklus.

Co velice oceňuji při používání počítače je jeho propojení s aplikací daysyView, díky čemuž si mohu na svém mobilu prohlédnout svůj menstruační kalendář, který sdílím i se svým přítelem.

Pearly

Pearly

Kromě zmiňovaného Daysy nabízí firma Naturcomp i další počítače, díky nimž můžeme spolehlivě určit naše plodné a neplodné dny.
1. Lady-Comp – určení plodných a neplodných dnů pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech.
2. Lady-Comp Baby – přirozené určení plodných a neplodných dnů pomocí bazální teploty v ústech.
3. Pearly – nízkonákladová verze počítače pro určení plodných a neplodných dnů za pomocí ranní tělesné teploty v ústech.

LadyComp

LadyComp

Naturcomp

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže