Dokonalé vůně od Alchymisty vás srazí do kolen

15. Červen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16581

Hledáte kvalitní a přitažlivou vůni, která není příliš silná, ale zároveň dokáže zapůsobit? Nedaří se vám najít přesně takovou, která by vyhovovala vašim představám? Tak v těchto případech pro vás přinášíme dnešní recenzi, která vyřeší váš problém! Již nebudete muset zdlouhavě vybírat vůně v drogeriích či parfumeriích, Alchymista vám totiž připraví přesně takovou, která bude vyhovovat vašim představím a dokáže vás dokonale zaujmout.

Vždy jsem si přál mít vlastní vůni, která dokonale podtrhne mou osobnost a ukáže okolí, co se ve mně skrývá. Dlouho jsem obcházel různé obchody s vůněmi a drogerie, ale nikdy se mi nepovedlo najít přesně takovou, která by vystihovala mou osobnost a zároveň mi příjemně voněla. Až jsem našel Alchymistu.

U Alchymisty si můžete nechat namíchat vůni přesně podle vašich představ. Parfémy jsou připravovány z těch nejlepších a nejkvalitnějších francouzských ingrediencí, aby byly schopny dokonale podtrhnout to, co si přejeme. Ingredience si vybíráte sami společně s alchymistou, který vám napomůže vytvořit takovou vůni, která bude ušitá na míru podle vašich představ a k vaší kůži. Ke každé dostanete hned po výběru přičichnout, abyste mohli posoudit, zda je to přesně to, co si přejete.

Velmi mě zaujalo to, že jsem mohl vznik vůně sledovat od počátku až do konce. Alchymista ji přede mnou z vybraných ingrediencí celou namíchal, abych viděl, že do ní není přidáváno nic, co jsem si nepřál. Nakonec se již vůně doladí jen podle potřeby přidáním mililitrů esence.

Domů jsem si odnesl vůně hned dvě, a to konkrétně svěží vůni na den a těžší na noc. Už nyní musím říci, že jsem z nich opravdu unešený a nedovedu si ani představit den, kdy bych je nepoužil. Konečně jsem našel vůně, které podtrhly dokonale mou osobnost a ukazují okolí, jaký doopravdy jsem.

Galerie