Dolce Gabbana, to je synonymum pro luxusní oblečení a módní doplňky

07. Duben 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13176

Značek oblečení dnes existuje spousta, ale jak vybrat tu správnou? Především se musíme poohlížet po kvalitě, pohodlnosti a toho, jak nám dané oblečení sedí. Jistotou je luxusní značka Dolce&Gabbana, která šije oblečení a nekonečně mnoho módních doplňků okouzlujících hned na pohled.

Italská značka Dolce&Gabbana vznikla ve 20. století díky módním návrhářům Domenico Dolce a Stefano Gabbana, po nichž, jak nám nejspíše všem došlo, je značka také pojmenována. Jejich spojení ve zkušenostech s obchodem a citem pro design dala za příčinu vzniknout jedné z nejluxusnějších značek na světě.

Jak pro muže, tak i pro ženy tato značka připravuje oblečení všeho druhu. Kdybychom zde měli jmenovat, mohli bychom číst donekonečna. Nepřeberné množství košil, spodního prádla, sukní, obleků atd. zkrátka nemá konkurenci. Rozhodně firma nezapomíná ani na naše nejmenší. Pro děti připravuje spoustu různého oblečení, které mohou nosit už od jejich narození.

Protože se značka snaží o to, abychom měli náš outfit dokonalý kompletně, vyrábí mimo oblečení i různé doplňky, jako jsou hodinky či šperky, které ocení úplně každý. Pro umocnění naší krásy, a to ne jen na pohled, vyrábí firma i různé druhy parfémů či make-upu.

Každý kus oblečení této značky se vyznačuje formálností a elegancí, díky které se budeme cítit jako nový člověk. U všech produktů je dbáno na maximální pohodlí a mimořádnost, kterou bude obdivovat úplně každý.

  • Tržby značky Dolce&Gabbana dosahují ročně 500 milionů eur a v roce 1993 získala značka ocenění za nejlepší vůni roku.
  • Stefano Gabbana miluje sociální sitě. A právě z tohoto důvodu nechává blogery usedávat do prvních řad na jejich přehlídkách a dovoluje jim vše streamovat na sociální sítě.
  • Pánská kolekce značky Dolce&Gabbana je známá svými výraznými potisky palmových listů. Inspiraci nalezla značka v Palermu.
  • Dolce&Gabbana dnes nalezneme ve čtyřiceti zemích světa a téměř v 300 obchodech (jeden z nich nechybí ani u nás v České republice v Pařížské ulici).

Oblékněte se do práce, na schůzku či jen na obyčejnou procházku. Navoňte se a pečujte o sebe. Úplně ke všemu Vám pomůže značka Dolce&Gabbana

Galerie