FOREO SKIN WORKOUT – sportem ke krásné pleti

21. Srpen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13516

Nečekejte na pondělí, začněte hned! Řeč je o pravidelném cvičení.Nejenže budete mít krásnou a pevnou postavu, ale i vaše pleť začne zářit. Samozřejmostí je správná péče o pleť po cvičení-nestačí si jen opláchnout obličej vodou a doufat, že se pleť sama vyčistí a vrásky zmizí. Švédská beauty technologická značka FOREO Vám ukáže,jak by měla vypadat vaše after workout rutina v péči o pleť pomocí nejmodernější technologie.

Najděte si fitness aktivitu, která vás bude bavit. Během sportu zlepšujete nejen fyzičku, ale díky rozprouděné krvi plné kyslíku je i vaše pleť zdravější a zářivější.Odlíčením před tréninkem umožníte pokožce dýchat a zároveň se vyhnete problémům způsobeným toxiny, které se vyplavují z těla potem.Odličovací ubrousky by tak měly být povinnou výbavou všech nadšenců do fitness.

Během cvičení byste měli doplnit takové množství vody, kolik vypotíte. Nezatěžujte ledviny nárazovým pitím po skončení fyzické aktivity, ale vezměte si s láhev sebou a průběžně doplňujte tekutiny během tréninku. Vaše tělo i mysl tak zůstanou svěží po celou dobu cvičení.

Čistá pleť je zářivá pleť

Cvičení má na pokožku pozitivní vliv, zároveň se při náročném výkonu pleť potí a nečistoty se usazují.Pro dokonalou a zářivou pleť do své zkrášlovací post workout rutiny rozhodně zařaďte důkladné ale šetrné čištění, které dokáže pleť zbavit prachu, nečistot a zbytků make-upu mnohem lépe než běžné čištění. FOREO LUNA mini 3 představuje nový čisticí kartáček, který pomocí programu GLOW BOOST vaši pleť vyčistí a rozzáří už za 30 sekund. Jeho kompaktní velikost z něj činí perfektní součást všech gym bagů. LUNA mini 3 bude k dostání od září 2019 za doporučenou cenu 4 290 Kč.

LUNA mini 3 pokračuje v úspěšné cestě nejprodávanější kosmetické vychytávky LUNA mini 2 z kultovní řady čisticích kartáčků, jež v současné době používá 20 milionů lidí na celém světě jako součást své každodenní beauty rutiny.Poptávka po další vlně produktů z řady LUNA je způsobená vylepšenými technologickými funkcemi jako je „Najít moji LUNU“, kdy aplikace najde přístroj a upozorní na něj.Kartáčekzároveň nese všechny znaky řady včetně inteligentního švédského designu, 650 použití v jediném nabíjení, vysoce kvalitního hygienického silikonového povrchu a široké nabídky intenzit čištění.

After workout péče

Po tréninku nezapomeňte doplnit tekutiny, ideálně čistou vodu, kterou tělo nejlépe vstřebá.Neopomíjejte ani pleť, která je po návštěvě fitness připravená k efektivní péči–póry jsou otevřené, pleť dýchá a pokožka tak snáze vstřebá hydrataci a výživu z následné péče. Přibalte si tedy s sebou do fitka i koncentrovanou péči v podobě séra. Novinka od FOREO,Serum Serum Serum je sérum obsahující omlazující mikro kapsle. Tato trojitá péče o mladistvě vypadající pleť kombinuje sílu antioxidantů, skvalenu a hydratační kyselinu hyaluronovou pro zpevnění, obnovu a omlazení pleti. Doporučená cena séra Serum Serum Serum je 1 590 Kč za 30 ml.

Galerie

Rozhovory