FOUR SEASONS HOTEL PRAGUE OPĚT ROZZÁŘÍ VÁNOČNÍ STROM OD ZNAČKY DIOR

04. Prosinec 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19995

Milovníci módy i sváteční atmosféry si budou moci během adventu ve Four Seasons opět vychutnat dekorace ikonického francouzského domu Dior. Vánoční strom, který již tradičně ozdobí lobby hotelu, odkazuje na kolekcí Dior Cruise 2024 s motivy propojující ženskou a mužskou spiritualitu a tradiční mexický oděv dle představ kreativní ředitelky značky Marie Gracie Chiuri.

Sofistikované ozdoby motýlů v odstínech zlaté vytvoří hostům i návštěvníkům nezapomenutelné vánoční prostředí. Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v regionu, který letos vánoční strom Dior ozdobí.

Adventní období si hosté mohou zpříjemnit také s DIOR Afternoon Tea. Odpolední čaj o páté sestavil Pastry Chef Giovanni Marco Carandnino ve spolupráci s Executive Sous Chefem hotelu Nicholasem Trosienem. Hosté se mohou těšit na výběr kanapek, tradičních scones a elegantních dezertů, který vystihuje sofistikovanost a rafinovanost francouzského módního domu.

Dior Afternoon Tea

  • Pátek-neděle mezi 12:00 – 18:00 hodinou
  • 1250 Kč za osobu včetně širokého výběru čajů prémiové kvality / 1950 Kč včetně čerstvé ústřice, širokého výběru čajů prémiové kvality, nealkoholických nápojů a sklenky Ruinart Champagne
  • Rezervace předem nutná.

Galerie