Generální manažer FOREO pro střední a východní Evropu

Redakce
31. Červenec 2020
Čtenost článku je: 33284 [?]

„Investujeme nejen do produktů budoucnosti ale také do svých zaměstnanců. Máme v plánu vytvořit novou značku nejen pro péči o pleť a tělo, jejíž výroba by se částečně měla týkat i České republiky,“ představuje svou značku Vladimir Cuturilo, významný manažer inovativní švédské skintech značky FOREO. Právě on nám nyní poví o značce Foreo něco více.

Otázka
Odkud pochází myšlenka FOREO přístrojů pro péči o pleť?
Odpověď
Celá myšlenka má ve skutečnosti velmi jednoduchý a pragmatický základ. Filip Sedic, zakladatel značky FOREO, chtěl dát své ženě pěkný dárek k jejich výročí a ona toužila po čistícím kartáčku na pleť. Poté, co ho vyzkoušela a byla zklamaná s výsledky, Filip Sedic se ho rozhodl vylepšit a vytvořit mnohem lepší přístroj. A tak začal úspěšný příběh FOREO.

Otázka
Kosmetické produkty se ukázaly být těmi, které během pandemie nejčastěji používáme. Které přístroje FOREO se prodávají v současné době nejlépe?
Odpověď
Nejprodávanějším produktem z portfolia FOREO je řada UFO. Jedná se o první inteligentní přístroj na světě pro aplikaci obličejových masek, které nabízí ošetření na profesionální úrovni v pohodlí domova. Disponuje světelnou LED terapií, kryoterapií, termoterapií a T-Sonic pulzacemi, které uživatel ovládá pomocí svého smartphonu. Tento inovativní přístroj se těší velkému zájmu od roku 2018, kdy byl poprvé představen na Consumer Electronic Show (CES) - největším elektronickém a technologickém veletrhu, který se koná každý rok v Las Vegas.
Otázka
Jak se FOREO liší od ostatních značek v kosmetickém sektoru a do jaké míry skutečně naslouchá potřebám svých klientů?
Odpověď
Každý z našich nových produktů je uznáván v oboru technologií i beauty. Investujeme do produktů budoucnosti, navíc i do svých zaměstnanců. Neustále hledáme lidi se svěžím pohledem na kosmetický trh, s pozitivní energií a vizí pro rozvoj nejen značky, ale i sebe samých. Víme, že naše výrobky přitahují stále mladší generaci zákazníků, kteří milují technologická zařízení a zajímavou auru značky. Z tohoto důvodu neustále inovujeme naše produktové portfolio, jehož příkladem je i nová generace zařízení na čištění obličeje - LUNA 3 nebo výše zmíněné UFO 2.

Otázka
Co přispělo k tomu, že od založení značky ve Stockholmu v roce 2013 a uvedení na český trh před 4 lety si FOREO vybudovalo mezinárodní uznání?
Odpověď
Je to především kreativita a inovace, které přenesou budoucnost do současnosti, čemuž naprosto věřím od samotného vzniku FOREO. Jedná se o vývoj, kdy jsou splněny rostoucí požadavky zákazníků, ale také se formují zcela nové návyky pro péči o pleť. Je to i každý zaměstnanec, který se stará nejen o nejlepší výsledky své práce, ale i o svůj vlastní rozvoj. Každý je důležitý a zachází se s ním stejným způsobem bez ohledu na jeho postavení. Díky tomuto přístupu jsme se proměnili ze začínající společnosti o dvou členech se sídlem ve Švédsku na značku, která zaměstnává 3 000 lidí po celém světě. Za posledních sedm let jsme prodali již více než 20 milionů zařízení, která pečují o pleť a pohodu lidí na všech kontinentech.
Osobně jsem s vývojem značky spjat již od roku 2013 a skutečně věřím ve vizi Filipa Sedice, se kterým denně projednávám další kroky. Lokální pobočku firmy jsem zakládal před 4 lety a upřímně tyto začátky byly opravdu náročné a cítím za nimi svou tvrdou práci.
Otázka
Za touto značkou stojí tedy muži. Jak mnoho mužů je Vašimi zákazníky? Který produkt je jejich nejoblíbenější?
Odpověď
Tradičně v rozdělení většinou dominovaly ženy, ale v současné době jsme viděli prudký nárůst a míru konverze ve prospěch mužů. Ukazuje zvýšenou poptávku ze strany uživatelů, kteří vyžadují řešení, zatímco byly holičství a barber shopy kvůli pandemii uzavřeny. Pro ilustraci, prodej pánských zařízení vzrostl o více než 38 % na FOREO.com během posledních 3 měsíců, což znamená, že to všechno bylo spojeno s pánskými „domácími“ řešeními. Oblíbeným produktem je LUNA 2 for Men, následované maskou UFO.

Otázka
Jak FOREO jako mezinárodní společnost zvládalo období pandemie? Jak současná situace ovlivňuje Vaše prodejní výsledky?
Odpověď
FOREO se od samého začátku zaměřuje na online prodej a veškeré aktivity související s image v online světě, a proto pandemie neovlivnila nijak zásadně naše prodejní výsledky. Nemuseli jsme dělat velké změny, internet je naše přirozené prostředí. Také nás těší skutečnost, že naše přístroje přesně odpovídají skutečným potřebám našich zákazníků. Díky nám se mohou starat o svou pleť na profesionální úrovni ve vlastním domě. Tato skutečnost nás motivuje k dalšímu pokroku. Každý z FOREO týmu pracuje nejlépe, jak umí. Jsme mezinárodní společnost, ale působíme jako rodinná firma. #ForeoFamily není prázdný slogan. Proto jsme vyšli z této obtížné situace silnější a jako zavedená skintech značka. V Čechách se snažíme oslovit i naše obchodní partnery a najít způsoby, jak lépe spolupracovat a posílit se navzájem.
Otázka
Jaká rozhodnutí byla ve společnosti učiněna v souvislosti s pandemií viru Covid-19?
Odpověď
Nejzásadnější je, že nikdo nepřišel o práci, naopak jsme zaměstnali a zaměstnáváme nové lidi. Snažíme se být v neustálém kontaktu s našimi obchodními partnery a zákazníky, abychom mohli rychle reagovat na každodenní výzvy a poskytovat pomoc tam, kde je to potřeba. Neskrýváme se kvůli strachu z koronaviru. V České republice jsme začali s livestreamy na Instagramu - zvali jsme zajímavé osobnosti a novináře, abychom pobavili své followers a našli náplň práce pro Andreu, která působí jako školitelka a Brand Supervisor. Opravdu myslíme jako rodina a já jsem osobně zavolal všem svým manažerům, abych je ubezpečil, že je jejich práce v bezpečí. Dokonce jsme přijali i nového člověka na pozici Digital Media Specialist 2 týdny s předstihem, aby neměl strach z nejistého situace.

Otázka
Jak mění současná krize tvář kosmetického průmyslu?
Odpověď
Dlouhodobý pobyt doma zcela změnil přístup k péči o pleť. Protože jsme neměli šanci využít kosmetické procedury, jak tomu běžně bývalo, přesunuli jsme je do svého domova, převzali jsme péči doslova do vlastních rukou. Zákazníci se rozhodují o nákupu s větší opatrností, kupují výrazně méně produktů, ale rozhodně lepší kvalitu. Produkty FOREO jako LUNA, UFO a IRIS považují za investici do zdravé a mladě vypadající pleti.
Otázka
FOREO má různé produktové řady, jak pro čištění a masáž, tak i pro aplikaci masek. Jaké novinky nás čekají?
Odpověď
Koncem letošního roku se chystáme uvést nový přístroj pro anti-age péči o pleť, založený na mikroproudové technologii. Chceme i neustále rozvíjet naše produktové portfolio a zavádět nová technologická řešení. V Česku navíc hledáme obchodního partnera, s nímž budeme schopni vytvořit novou značku péče o pleť, jednalo by se o velkou lokální investici. Plánujeme se také zaměřit na přírodní doplňky stravy, které budou mít pozitivní vliv na pleť, její vzhled a stav. Určitě Vás překvapíme.

Děkujeme za rozhovor

Foreo

Galerie

  • 0
  • 1

Firemní články

FOREO PŘEDSTAVUJE NABÍDKU NA BLACK FRIDAY – NEJVĚTŠÍ SLEVY V HISTORII
Darujte si pod stromeček krásu v podobě produktů Foreo
PŘEKONEJTE HRANICE SVÉ PŘEDSTAVIVOSTI SE ZNAČKOU FOREO
Foreo se postará o rychlou péči o vaši pleť díky inovativním technologiím
Foreo předestírá kosmetické trendy na další léta
Foreo se postará o vaši pleť i v létě díky UFO 2 se skvělým dárkem
Foreo: Beauty-tech produkty jsou srdeční záležitostí
Objevte kampaň značky Foreo s názvem Be YOUnique
Značka Foreo oslavuje rozdílnost, ve které spočíval životní styl Freddieho Mercuryho
Dopřejte mamince luxusní produkty ke Dni matek od Foreo
Foreo radí, jak si vybudovat lásku ke své pleti
JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ NAŠI PLEŤ A JEJÍ PROJASNĚNÍ RADÍ FOREO
Jessica Alba miluje LUNA 3 od FOREO – její denní rutina
Foreo pomáhá v boji s modrým světlem, které je pro naši pokožku nežádoucí
Kosmetická značka Foreo nám přináší beauty trendy tohoto období
Foreo radí, jak díky jejich produktům ušetřit své peněžence
Nevstávejte kvůli líčení dříve a ošetřujte si svou pleť díky Foreo
PEČUJTE LETOS NA VALENTÝNA O SEBE A SVOU POKOŽKU DÍKY FOREO!
VALENTÝN JAKO ŽÁDNÝ JINÝ DÍKY FOREO
Jak se starat a čistit naši pleť radí společnost Foreo
BEAUTY TRENDY 2021 PŘEDSTAVUJE FOREO
OBJEVTE ANTI-TRENDY PRO ROK 2021 DÍKY FOREO
Novoroční předsevzetí, která ocení především pleť, a to díky Foreo
Značka FOREO přináší zajímavé fakty o LED světle a jeho účincích
Foreo představuje HOME SPA – symbol pro hýčkání těla i mysli
Značka FOREO radí při výběru té správné pleťové masky
Foreo uvádí novinku roku, která osloví všechny moderní muže
Využijte skvělé produkty značky Foreo a pečujte o svou pleť i na podzim
Značka FOREO radí, jak na nekomplikovanou smíšenou pleť
V Česku přistálo UFO. Jeho mise je ale přátelská
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A RELAXACI Z POHODLÍ DOMOVA
LUXUS, ÚČINNOST A PÉČE NA MÍRU - FOREO PŘEDSTAVUJE UFO 2 A POSOUVÁ POWER-MASKING NA NOVOU ÚROVEŇ
Foreo děkuje generacím žen za moudrost, inspiraci a podporu – daruje jim produkt budoucnosti
Krásný vzhled jako cesta ke spokojenému vztahu
Systémová závada během Black Friday znamená pro švédskou beauty-tech značku ztrátu 230 milionů KČ
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A VYUŽIJTE FOREO BLACK FRIDAY NABÍDKU
Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3FOREO LUNA mini 3 jako maximální péče o pleť po sportu
Foreo představuje produkty, které zaručí, aby Vaše pleť na podzim netrpěla.
FOREO SKIN WORKOUT – sportem ke krásné pleti

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže