Hundebar – krmivo naplňující všechny představy o gastronomii pro zvířecí mazlíčky

30. Červenec 2020

Většina z nás ví, že kvalitní a vyvážený jídelníček je pro zdraví mazlíčků stejně zásadní jako pravidelný a dostatečný pohyb. Přesto nabídka krmiv na českém trhu donedávna postrádala srozumitelnou, zdravou a ryze přírodní alternativu. Právě proto vznikl Hundebar, který propojuje odborné know-how MVDr. Kateřiny Karáskové, s doktorátem z výživy zvířat a ryzí přístup k přírodě a poctivé práci, kterou do projektu přinesla Markéta Táborská, marketingová profesionálka s vášní pro zvířata a gastronomii. Společně vytvořily základní řadu kompletních krmiv pro psy a kočky, jejichž základ stojí na kvalitních lokálních surovinách, ručně připravených a balených do unikátních vratných skleniček.

Myšlenka si postupně našla svou klientelu mezi majiteli zdravých pejsků či koček, ale dokonce ji oceňují veterinární lékaři. Hundebar krmiva mají pozitivní vliv při řešení potíží spojených s nechutenstvím, trávením, řadou kožních problémů nebo potravinovými intolerancemi. Za poslední měsíce si skleničky kvalitního krmení našly cestu do známých e-shopů Alza.cz, Rohlík.cz, Spokojený pes, Family Market atd., ale nově i do regálů široké sítě kamenných prodejen drogerií Rossmann. Dostupná jsou také v mnoha kamenných obchodech pro domácí mazlíčky a samozřejmě v e-shopu výrobce www.hundebar.cz

Receptury našich krmiv sestavuji především na bázi tradičních lokálních surovin tak, aby optimálně pokryly požadavky psů a koček, a to s ohledem na současné vědecké poznatky, dlouholeté zkušenosti i preference konzumentů,“ vysvětluje MVDr. Kateřina Karásková, Ph.D..

Samozřejmostí je absence jakékoliv chemie, barviv, zchutňovadel, konzervantů, náhražek či separátů. Každá porce obsahuje vysoký podíl čerstvého masa tj. nejkvalitnějšího zdroje živočišných bílkovin. Tepelná úprava navíc pomáhá uvolnit přirozeně obsažené tuky, které jsou nositelem chuti a vůně, takže Hundebaru neodolají ani ti nejvybíravější psí či kočičí gurmáni. Všechny suroviny jsou zpracovány tak, aby zůstalo zachováno maximum z jejich přirozeného obsahu. K čerstvému masu a zelenině v human-grade kvalitě jsou přidány zdraví prospěšné přírodní doplňky (mořské řasy, bylinky, semínka, zastudena lisované oleje a sušené ovoce). Na pohled je prostě každá porce lákavá, a to i pro majitele, který vidí, co skutečně svému svěřenci dává do misky.

„Spokojený strávník je pro nás největší odměna, a pokud navíc dovedeme i pomoci vyřešit zdravotní potíže, můžeme s klidným svědomím pokračovat v naší práci.“ říká Markéta Táborská a naznačuje, že základní řadou mise Hundebar nekončí.

Tak na zdraví mazlíčkům.

Hundebar

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže