HYPNOTIZUJÍCÍ DIVOKOU ŠELMU V NOVÉ PODOBĚ PŘEDSTAVUJE CARTIER

13. Květen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17185

Chloubou kolekce La Panthère de Cartier je nový náramek s hlavou pantera, který svými harmonickými liniemi a pružností ztělesňuje podstatu této šelmy.

Exkluzivní šperk, který s vámi souzní jako vaše druhá kůže, je stejně přitažlivý jako všechny ikonické šperky Panthère de Cartier. Čisté linie a zásadní design opět ukazují umění jednoduchosti a velké preciznosti šperkařů domu Cartier. Oslnivý tvar náramku zakončený panteří hlavou s očima ze smaragdů nebo tsavoritů hrdě hledí do dálky.

FLEXIBILNÍ NÁRAMEK PRO NEJHBITĚJŠÍHO PANTERA

Náramek vyzývá k možnosti kumulovat více variant, buď v růžovém, nebo ve žlutém zlatě s možností výběru v provedení čisté zlato či osazený brilianty. Osazení náramku je v podobě hlavy pantera, nebo hlava i ocas. Pružnost tohoto šperku je výsledkem řemeslného zpracování a speciálních slitin zlata. Cartier se soustředil jak na jeho mechanické, tak přirozené vlastnosti. Při výrobě náramku nebyly použité žádné vnitřní pružinky: výsledek při tvorbě designu pantera je spojení zlatnického umění, postupů a znalostí odborníků domu Cartier tzv. savoir-faire s řemeslnou zručností.

Tento náramek je velmi osobní a okamžitě se stává vaší srdeční záležitostí. Ještě více osobním se stane, pokud zvolíte možnost vygravírovaného vzkazu, iniciál nebo data na vnitřní straně náramku. Ikonickou červenou krabičku je možné také personalizovat zlatou ražbou iniciál či významného data na její přední straně.

Galerie