IL MULINO Luxusní italská restaurace v centru Prahy

03. Červenec 2020

Itálie v centru Prahy – nevěříte? Přesvědčte se sami, luxusní restaurace IL MULINO nabízí skvělé italské výrobky a skvělá italská jídla, nad kterými si pochutnáte, jako kdybyste byli v té nejlepší restauraci uprostřed Říma, ale přitom budete sedět v Praze. Dejte si jakoukoliv italskou specialitu a vězte, že tak výbornou pizzu nebo rybu, což jsou speciality této restauraci, jen málokdy okusíte.

Navštivte restauraci IL MULINO na Praze 1 a pochutnejte si na luxusním italském jídle z denního menu. Restaurace si zakládá na italských tradicích, a proto všechna jídla vaří poctivě podle tradičních italských receptů a jen ze 100% italských surovin – zkrátka tak, abyste se cítili jako návštěvníky této jihoevropské destinace.

Pochutnejte si třeba na čerstvých rybách nebo pizze, které přijdou k chuti úplně každému. Při vychutnávání si Vašeho drahocenného pokrmu můžete nechat své děti, aby si hrály v dětském koutku, kde naleznete plno hraček, díky nimž se Vaše ratolesti bezpochyby zabaví. V příjemných dnech si můžete Vaše jídlo vychutnávat i na krásné zahrádce s kapacitou 50 osob.

Pokud milujete fotbal, budete v restauraci vítáni, protože právě zde se pouští italský fotbal – co také může být lepšího než si vychutnávat výtečné jídlo a sdílet s přáteli radost ze hry. Každou sobotu restaurace navíc podává typický italský aperitiv. Díky velkému počtu míst, které činí až 150 osob, jsou prostory IL MULINO vhodné pro uspořádání party či večírku.

Zavítejte do restaurace IL MULINO třeba s rodinou nebo kolegy z práce, protože se nemusíte bát ani toho, že by restaurace nepřijala stravenky. Dobrou chuť!

IL MULINO

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže