Jak na různé styly obočí snadno a rychle!

12. Červen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15865

Obočí dnes není jen ledajaká část obličeje. Je to příležitost a taky prostor ke kreativitě. Můžeme si hrát nejen s tvary, ale i s jeho stylingem. Podobně jako s našimi vlasy! Pojďme se dnes podívat na to, jaké tipy vám přináší National Brow Artist značky Benefit Cosmetics Gabriela Gregory.

Obočí lehké jako pírko, vzdušné a mladistvé. To je tzv. vyčesané obočí. A jak takového stylu docílit? Tajemství takového stylingu spočívá v jeho textuře. Krátkými tahy tužkou vytvoříme iluzi chloupků, pro větší definici nejlépe použijeme dva odstíny. Jeden v barvě chloupků a druhý o dva odstíny tmavší. Choupky vždy kreslete po směru růstu. Ideálním produktem pro tento styl je Precisely, my brow pencil (Benefit Cosmetics). Nezapomeňte obočí zafixovat směrem nahoru průhledným gelem 24h Brow Setter (Benefit Cometics).

„No make-up look“? Buďte tou nejlepší verzí sama sebe. Vytvářejte jemné linie obočí pomocí tužky Goof proof brow pencil (Benefit Cosmetics). Zapomeňte na ostré hrany . Tužkou vyplňte  chybějící místa a barvu rozčešte kartáčkem pro co nejjemnější efekt. A jestli je vaše obočí řídké, přidejte k tužce ještě Gimme Brow + (Benefit Cosmetics), který obsahuje mikrovlákna. Ty chlouky obalí a vytvoří tak přirozený objem.

Zkuste někdy obočí trochu zarovnat a rozšířit v jeho spodní linii. Rovnější obočí instantně vytvoří mladistvější, jemnější vzhled. Zapomeňte tentokrát na oblouky a stříšky a vystupte ze své komfortní zóny. Můžete si dovolit i výraznější hrany. Zvolte krémovo-gelový gel Ka-Brow (Benefit Cosmetics) s voděodolnou recepturou a zabudovaným kartáčkem v balení. Perfektně drží i tam, kde obočí neroste a má výbornou pigmentaci, takže výraznější efekt je zaručen.

Konturování obličeje je pořád v kurzu. Co takhle i vykonturované obočí? Je to snadnější, než si myslíte. Konturovací pero 4v1 Brow Contour Pro (Benefit Cosmetics) obsahuje dva odstíny na vykreslení obočí, rozjasňovač a korektor. Světlejší odstín hnědé aplikujte na začátek obočí a do konců naneste tmavší. Rozjasňovačem začistěte plochu pod spodní linií obočí a korektorem orámujte obočí nahoře. A vykonturované obočí je na světě. Dovolte svému obočí být dominantní.

Pokud si nejste jistá, co by pro vás bylo nejlepší a v čem vyniknete, navštivte jeden z BrowBarů značky Benefit Cosmetics, které najdete v parfumeriích Sephora. Vyškolení a profesionální Brow artisté se o vás postarají a navrhnou pro vás to nejlepší.

Sledujte další tipy Gabriely na jejím instagramovém profilu@gregory.gabriela a také instagram Benefit Cosmetics @benefitcosmeticscz pro ještě více inspirace.

Galerie