Jedinečná kosmetická značka Nuance zajišťující mladší vzhled

Ondřej Petera
28. Listopad 2019

Privátní kosmetická značka Dr.Max Nuance rozšířila svoje portfolio o řadu Nuance Absolut Caviar and Pearl. Jedinečné složení se vzácnými extrakty z perel a kaviáru a komplexem omlazujících látek stimuluje přirozenou obnovu buněk v pokožce obličeje a výsledkem je omlazená, vyplněná a rozzářená pleť. Řada obsahuje denní krém pro normální a smíšenou pleť, denní krém pro suchou pleť, noční krém, oční krém a sérum.

Značka Nuance se zrodila ve Francii a dokonale propojuje přírodu a vědu. Toho docílí tím, že se drží názoru, že nejkvalitnější suroviny se najdou vždy v přírodě, ale aby se staly plně čistými a byl ještě umocněn jejich účinek, snaží se je dokonale zpracovat. Díky tomu si můžeme říci, že kosmetika Nuance dělá doslova zázraky.

My si tu ukážeme čtyři ty nejzajímavější produkty řady Nuance.

Nuance Magical Anti-Ageing Complex

Pokud potřebujeme docílit toho, že bude naše pleť co nejvíce chráněná před vznikem vrásek, potřebuje nejen dostatečnou hydrataci, ale i příjem vitaminů, minerálních látek a antioxidantů. Všechny tyto potřebné látky jsou vysoce obsaženy v řadě Magical Anti-Ageing Complex. Při používání této kosmetiky zvýšíte pevnost a hutnost pleti, díky čemuž budete vypadat ihned mladší.

Denní krém pro normální a smíšenou pleť
(50 ml)

V krému jsou obsaženy jen ty nejkvalitnější látky, které zaručí 100% efekt, který očekáváme. Hned při prvním použití pocítíme, že je naše pleť jemnější a hladší. Krém si ihned vstřebává a zajišťuje hydrataci pokožky, její vyživení a rozjasnění, čímž docílíme požadovaného, mladšího vzhledu. Velikou výhodou je, že nezanechává na pleti mastný film.

Krém naneste na pokožku a následně vtírejte, dokud se plně nevstřebá. Pro nejlepší výsledek aplikujte každé ráno. Produkt je vhodný pro ženy od 35 let.

Jeho cena je 549 Kč.

Eye contour oční krém
(15 ml)

Oční krém zajišťuje výživu a hydrataci pleti, čímž napomůžeme zamezit projevům stárnutí a vzniku vrásek. Výrobek obsahuje komplex rostlinných složek, které hloubkově hydratují pokožku a zlepšují její elasticitu.  Za velikou výhodu považuji, že je vhodný pro jakýkoliv typ pleti.

Hned od prvního dne pocítíte lepší pevnost a pružnost pleti. Malé množství krému naneste na pokožku kolem očí. Pro nejlepší účinek aplikujte dvakrát denně.

Jeho cena je 449 Kč.

Magical Supreme Lifting

Produkty Magical Supreme Lifting působí proti známkám stárnutí díky přírodním extraktům, které přirozeně vypínají, vyhlazují a oživují pokožku. Zároveň pomáhají bránit vzniku nových vrásek udržujících pleť hydratovanou.

Noční krém pro všechny typy pleti
(50 ml)

Krém obsahuje jedinečné ingredience, které jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti. Hned po použití pocítíte lehkost krému, který se díky bohaté, jemně olejovité textuře velmi dobře vstřebává. Pokožka je ihned po aplikaci vyživená, hebká a regenerovaná jako nikdy předtím. Krém zamezuje stárnutí, vyhlazuje vrásky a oživuje naši pleť.

Pro správnou aplikaci krém pomalu, krouživými pohyby, vtírejte do obličeje, dokud se zcela nevstřebá. Používejte jednou denně, a to nejlépe večer. Nejvíce se krém doporučuje ženám ve věku 40 let a výše.

Jeho cena je 699 Kč.

Sérum pro všechny typy pleti
(30 ml)

Pleťové sérum je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovin, díky nimž docílíte požadovaného efektu. Výborně se vstřebává, vypíná, osvěžuje a rozjasňuje pokožku díky komplexů přírodních účinných látek. Díky němu zamezíme stárnutí, vyhladíme vrásky a zvlhčíme naši pokožku.

Sérum vtírejte krouživými pohyby do pleti, dokud se nevstřebá. Pro dokonalý efekt aplikujte na vyčištěnou pokožku nejlépe 2x denně (ráno a večer). Nanášejte jej před použitím denního či nočního krému. Produkt je vhodný pro ženy ve věku 40 let a výše.

Jeho cena je 699 Kč.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor