Jedinečná módní značka Gucci, která představuje inovaci

08. Duben 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15956

Všichni se chceme oblékat jedinečně, vonět jako nikdo jiný, držet si svůj výjimečný styl a ukázat ostatním, že právě tohle jsme my. Nejlépe nám k takovému cíli může dopomoci nějaká luxusní designová značka, která si drží svůj vlastní jedinečný styl úplně stejně. Přesně takové je Gucci!

Úplné počátky značky Gucci jsou známy v roce 1921, kdy pán se jménem Guccio Gucci založil svůj první malý obchod s vybavením pro jízdu na koni. Značka však byla tak úspěšná, že pan Guccio musel začít přemýšlet, jak ji povýšit ještě na vyšší level.

Za svou kariéru to společnost neměla úplně jednoduché. Ale vše tragické nakonec vystřídalo to dobré. Dnes si značka může zakládat na opravdovém luxusu a jedinečnosti. Jedná se snad o nejznámější firmu, která vyrábí tak kvalitní produkty, že by je chtěl doslova každý.

Dnes značka nabízí spoustu druhů oblečení pro muže, ženy a samozřejmě nezapomíná ani na děti, které dnes chtějí chodit oblékány mnohdy ještě luxusněji než jejich rodiče. Všechny šaty, kabáty a trička doplňuje Gucci ještě o luxusní šperky nebo hodinky. Vyrábí skvělé vůně, jimiž budete neodolatelní hned po pár kapkách, a také nezapomíná ani na vybavení do domácnosti – všechny vázy, židle, křesla, polštáře apod. se budou rozhodně vyjímat v každém bytě.

Dalo by se říci, že značka Gucci patří k inovativním luxusním značkám, které přistupují k módě úplně jinak, a to je jejich jedinečností. Jejich produkty se mohou vyznačovat električností, moderností a romancí. Na jakémkoliv výrobku je jasné, že firma nezapomíná na tradiční italskou pozornost k detailům.

  • Zakladatel Guccio dříve pracoval v hotelu Savoy v Anglii, který pro jeho budoucí práci přinesl spoustu nápadů.
  • Gucci se na trh původně dostala jako prodejce kožených doplňků pro jízdu na koních. I dnes můžeme na některém oblečení Gucci nalézt připomínku tohoto faktu.
  • Značka Gucci se stala dokonce i partnerem dětského fondu OSN UNICEF, část zisků Gucci putovala právě na pomoc dětem třetího světa.
  • Gucci má své místo dokonce i ve slavné Guinessově knize rekordů, a to konkrétně za nejdrazší džíny světa Genius Jeans. V roce 1998 stály až 3134 dollarů.
  • O zakladateli módního domu Gucci vypráví i film Klan Gucci, který měl v České republice premiéru 25. listopadu 2021. Film se odehrává v roce 1995 a popisuje smrt a další události okolo Maurizia Gucciho.

Oblečte se do jedinečné značky Gucci. Jeden z jejich obchodů můžeme nalézt třeba i u nás v Praze.

Galerie