Julien's Auctions: Aukční dům plný hvězd

30. Leden 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18166

Julien's Auctions, sídlící v Kalifornii, je prestižní aukční dům specializující se na prodej významných sběratelských předmětů z oblasti hudby, filmu, módy a popkultury. Je známý prodejem ikonických artefaktů, které patřily světovým celebritám a legendám.

Od svého založení v roce 2003 si Julien's Auctions získal pověst díky aukcím významných předmětů jako jsou kytary Johna Lennona, kostýmy Princezny Diany a mnoho dalších. Tento aukční dům dokáže přitáhnout pozornost sběratelů a fanoušků z celého světa díky své schopnosti získat a nabídnout vzácné a historické předměty.

Jedním z nejvýznamnějších úspěchů byla aukce, kde se prodala ztracená kytara Johna Lennona za 2,85 milionu dolarů, což ji činí jedním z nejdražších hudebních nástrojů vůbec. Tato a další aukce dokazují, že Julien's Auctions nejen prodává předměty, ale také vypráví příběhy spojené s kulturním dědictvím.

Julien's Auctions také pořádá tematické aukce zaměřené na určité období nebo umělce, jako jsou aukce "Music Icons" nebo "Hollywood Legends". Tyto akce přitahují sběratele, kteří hledají jedinečné kousky historie spojené s jejich oblíbenými ikonami. Díky své specializaci a dlouholeté reputaci je Julien's Auctions místem, kde se snoubí láska ke sběratelství s možností vlastnit kousek historie. Pro více informací navštivte jejich oficiální stránky Julien's Auctions.

Galerie