Kam na aktivní letní rodinnou dovolenou? Zaleťte si do Portugalské Algarve!

Redakce Luxus.cz
20. Březen 2019
MARTINHAL SAGRES BEACH FAMILY RESORT

Tento držitel mnoha ocenění je umístěn v nádherné lokalitě západní Algarve s výhledem na moře, přímo uprostřed přírodního parku CostaVicentina.

Prázdninový komplex zahrnuje 5*hotel s 37 pokoji a apartmá, každý s terasou nebo předzahrádkou s výhledem na moře a prostorné rodinné domy a vilky.

Nezbytnou součástí konceptu jsou rodinné prvky, například 5 dětských klubů pro děti různého věku od 6 měsíců až po náctileté, dětský program v restauracích, který umožní rodičům vychutnat si v klidu jídlo a pestrou škálu sportovních a volnočasových aktivit od vyhřívaných bazénů, zen-lázní až po možnost surfování.

Do portfolia volnočasových aktivit patří kromě služeb fitness & wellness i hodiny tenisu, zumby, pilates, jógy, dále stolní tenis, jízda na koni, jízda na kajaku, surfování, plachtění a potápění, fotbal, jízda na kole, volejbal či golf.

Rezort má celkem 5 bazénů. Hlavní bazén je obklopený stylovou dřevěnou terasou. Má výhled na Beach Club Garden a vlastní bar. Na své si přijdou i milovníci lázeňských procedur a masáží.

Oblíbenou službou, kterou ocení každý rodič, je hlídaný dětský koutek rozdělený dle věkových kategorií, dokonce pro děti od 6 měsíců.


 

Písečná pláž se nachází přímo pod resortem ve vzdálenosti 450 metrů.

Signature prvkem jak rezortu Martinhal Sagres, tak i dalších hotelů ze sítě Martinhal, je čistý design se zakomponováním přírodních materiálů jako dřevo, ratan a korek.

 

O MARTINHAL HOTELS & RESORTS

Portugalské hotely značky Martinhal se zaměřují především na rodiny, které rády kombinují prémiovou dovolenou s pestrými službami zaměřenými na každého člena. 

Síť hotelů a resortů Martinhal naleznete v nejprestižnějších lokalitách Portugalska – u moře, ve vyhlášených golfových oblastech a samozřejmě v hlavním městě v Lisabonu. 

Značka Martinhal v sobě snoubí luxus, moderní design a pohostinnost s důrazem na rodinu a její individuální potřeby.

Majiteli značky jsou manželé Chitra a Roman Stern, kteří mají 4 děti. 

Více i o dalších resortech ze sítě Martinhal ke stažení zde: www.martinhal.com. Tým Martinhal concierge Vám rád připraví nabídku na míru!