Kapela VLTAVA zahraje na zámeckém nádvoří Chvalského zámku

vltava
Konání akce
13. 09. 2020 19:00 - 13. 09. 2020 21:00
Místo konání
Chvalský zámek, Na Chvalské tvrzi 857, Praha 9
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
230 Kč, 280 Kč,
Dress Code
Není
Srdečně Vás zveme na Chvalský zámek!

O Svatoludmilské pouti v neděli 13. září od 19 hodin se těšte na koncert kapely VLTAVA! Jedna z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně zahraje i na zámeckém nádvoří. Tohle přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také původním hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka i herce Roberta Nebřenského. 

Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie – světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. 

Kapela vystoupí s programem „Náklad štěstí“, který koresponduje s vydáním stejnojmenného reedičního boxu všech řadových CD skupiny a novinkového alba „Diamantové boty ve dvířkách kamen“. Během koncertu dojde na minulost, přítomnost i budoucnost. Kromě raritních písní z dávných dob a známých hitů ze všech období existence zazní také novinky z připravovaného alba. Dle varování kapelníka Roberta Nebřenského „…svět, vytvořený v „Nákladu štěstí“, poskytuje již dostatečný prostor pro kvalitní život pouze v něm.“ 

Sestava:

Robert Nebřenský – zpěv, kytary

František Svačina – klávesy, akordeon

Tomáš Uhlík – baskytara

Ondřej Klímek – dechové nástroje

Ondřej Pomajsl  – bicí

Přejeme vám ten nejlepší zážitek